Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tegyek? Ennek már vége?

Mit tegyek? Ennek már vége?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmről van szó. Mostanában összekapunk elég sokat, vagy nem értünk valamiben egyet. Elég sértődős, és hisztis típus, de azért én nagyon szeretem. Kezd elegem lenni a sértődéseiből. Hétköznaponként nekem tanulnom kell... ő meg hétvégén elutazik (már pénteken is), így nem tudunk találkozni sokat. Olyanokat mondd nekem, hogy miattam nem tudunk találkozni. Hát mondtam neki, hogy nem én utazok el hétvégenként, mire barátnőm, hogy ő csak 2-3 napot hagy ki, én meg 4 -et. Normális ez? :O Hétköznaponként tanulni kell... és délutánonként jobban szeretek tanulni, mint rögtön suli után, csak azért hogy a további napomat vele töltsem. Ezek után még szerencsém, hogy nincsen barátom, mert akkor őt okolná.

Másik... iszonyatosan eltérések vannak mostanában közöttünk. Nem tetszik a viselkedése az utóbbi időben... Nagy Selena Gomez rajongó, annyira hogy már a plafonon vagyok ettől a névtől. Ha megmondom a véleményemet, akkor még neki áll feljebb. Bezzeg, hogyha ő mondja meg az én kedvenc énekeseimről a véleményét, akkor én maradjak kussba. >< Nagy Ashley Greene utáló, én meg bírom. Ki ne hagyjam Taylor Swiftet, mert azt sem bírja. oO Mondjuk ez nem érdekes, de nekem ne pofázzon már Selenáról, hogy milyen jó.

Mostanában rengeteg ellentét van közöttünk.

Min tudnék változtatni? Mondjam meg a véleményem, de ha meg is mondom, akkor hogyan? Tuti besértődne.


2010. szept. 26. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Légy őszinte és ne kérj bocsánatot, ha nem érzed bűnösnek magad.
2010. szept. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát lehet megmondom neki az igazat, ha még egyszer lesz ilyen alkalom (illetve ha megint kezdi).
2010. szept. 27. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Selena Gomez és Taylor Swift legjobb barátnők:D próbáld ki, mit szól hozzá, ha ezt mondod neki. Észreveszi-e, hogy kár ebből a két énekesből ellentétet csinálni.. Amúgy egyik bnőmmel ugyanilyen történt, ő megmondta a barátnőjének, hogy elege van abból, ahogy viselkedik vele. Igaz, hogy a barátságuknak vége lett, de azóta mindkettőjüknek jobb. Minek egy barátság, ha nincs benne már jó?
2010. okt. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most már szerencsére nem mondd ilyeneket, és most sokkal jobb vele beszélgetni. :D
2010. okt. 2. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!