Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Elképzelhető mindez?

Elképzelhető mindez?

Figyelt kérdés

Most várom a másodikat.


Az elsőnél is csináltattunk kombinált tesztet ugyanott ahol most.


Két évvel ezelőttin és a mostanin is oda van írva az etnikai meghatározás egyéb adatok mellett pl.dohányzom-e vagy sem.

Méghozzá az alábbiak(mostani és két évvel ezelőtti teszten is ugyanez a felsorolás)



~etnikai csoport:kaukázusi(európai,közel-keleti,spanyol,észak-afrikai).


Két évvel ezelőtt a kisfiamnál is ugyanezeket írták és most is odárírtak ugyanezt.


Anyukám kreol bőrű,hosszú fekete hajú és a nővére nagynéném is.Az idősebbik testvérem tiszta anya,ő i nagyon nagyon kreol bőrű sötét hajú.



Kíváncsiságból megnéztem anyukámék családnevének eredetét és kiderült hogy spanyol eredetű,boldogságot jelent és elsősorban Spanyolország déli részén (Andalúzia) illetve Marokkóban van a legtöbb ilyen családnevű ember illetve Franciaországban.


Ez jelenthet valamit?


2023. máj. 29. 15:23
1 2 3
 11/26 NTBS ***** válasza:
93%
Igen.
2023. máj. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
84%
Erről a full cigány osztálytársam jut eszembe, nyakában a fuxxal, akit a dicsákolós anyja megpróbált “spanyol” vérűnek beállítani. 😂
2023. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
87%

Hogy spanyol vagy?


Ez szuper én örülnék ha én is az lennék.

2023. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Na mesélj, mi az a vezetéknév?
2023. máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az etnikai csoportok, amit írtál, a zsidókra is jellemzõk. Ha Andalúzia, Marokkó, akkor szefárd (spanyolországi származás).
2023. máj. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Utolsó igen igazad van tudom!Szefard zsidoknak allamporgarsagot ad Spanyolorszag az eluzetes miatt egyebkent.Valoszinuleg lehetseges ez a vonal is pont batyammal beszeltem errol es mondta o is hogy meg ezt tartja legvaloszinubbnek.
2023. máj. 30. 10:05
 17/26 anonim ***** válasza:
65%
15, muszáj adni szegény értelmi fogyatékos alá a lovat? XD
2023. máj. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Te idiota!Fogalmad sincs mirol beszelunk mivel gondolom halalosan nimcs fogalmad a foldrajzrol tortemelemrol!Bujj el inkabb innen!Szevasz
2023. máj. 30. 11:12
 19/26 anonim ***** válasza:
67%
🤦 a sötét idióta nem a 17# válaszoló...hanem Te kérdező.
2023. máj. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Emelt történelem földrajz érettsém van szóval inkább te is bújj el válaszoló!
2023. máj. 30. 11:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!