Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Lányok! Milyen a kapcsolatotok...

Lányok! Milyen a kapcsolatotok az öcsétek bátyátokkal?

Figyelt kérdés
2023. szept. 30. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Jó, de nem szoros. Nem is találkozunk sűrűn, de mikor még mindketten otthon laktunk se beszélgettünk sokat. Ennek ellenére tudom, hogy ha bármi van, felhívhatnám és ez kölcsönös, számíthatunk egymásra ha kell.
2023. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Szinte semmilyen, alig ismerem. Nagy köztünk a korkülönbség, úgyhogy gyakorlatilag nem együtt nőttem fel (mire iskolába mentem, ő már nem lakott otthon).
2023. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Öcsèm ès bàtyàm is van. Mindkettővel jó a kapcsolatunk, szoros. A bàtyàm fèltestvèrem, de semmi külömbsèg nincs ebből.
2023. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Egész jó
2023. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2023. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
70%
Nekem mindkettő van, nem olyan szoros, mint ahogy a környezetemben lévő családoknál látom. Bátyám távolságtartó, már nem is lakik velünk, csak akkor beszélgetünk ha kettesben vagyunk, és ez ritka. Öcsémet még túl éretlennek érzem a beszélgetéshez, vele szivatjuk egymást, és poénkodunk egymással.
2023. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Mostoha bátyám van, pár év korkülönbséggel. Nem a legszorosabb, éppenhogy csak köszönünk egymásnak mindennap, aztán mindkettőnk megy a saját dolgára. Meg vagyok elégedve ezzel, mivel teljesen más beállítottságú személy, mint én, de van néhány véleményem róla is, amiért szeretném egy részben minél hamarabb elhagyni először a háztartást.
2023. szept. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Öcsém van, 2,5 évvel fiatalabb. Kiskorunkban nagyon jó volt, és kb. 18-20 éves korunktól ismét nagyon jó (43/45) a kapcsolatunk, de amikor én elkezdtem kamaszodni, aztán felnőni, ő meg még szinte kisfiú volt (viselkedésileg, gondolkodásban) + anyámmal rengeteg veszekedésem volt és ő volt a villámhárító/közvetítő közöttünk, akkor évekig szar volt a kapcsolatunk, majdhogynem utáltuk egymást. De aztán ahogy ő is kezdett felnőni sok mindent megértett, miért csináltam, miért viselkedtem így vagy úgy, én viszont megértettem, hogy neki milyen rossz volt közöttünk vergődni villámhárítóként, szóval sokat, nagyon sokat dumáltunk ezekről a dolgokról, meg voltak más súlyos családi dolgok is, apám alkoholizmusa pl., ami összekovácsolt minket újra felnőttként, aztán közös baráti körünk lett, közös érdeklődési körünk, szóval azóta töretlen a jó viszony, mindent meg tudunk beszélni és mindenben számíthatunk a másikra.
2023. okt. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ocsem van. Jo. gyerekkent is jo volt. voltak veszekedesek, de nem veszes. Aztan mindketten mentunk masfele tanulni, dolgozni. Azota kevesbe szoros a kapcsolat, de ha baj lenne kolcsonosen szamithatnank egymasra.
2023. okt. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Öcsém van, 10 éve nem beszélek vele kb. Mikor otthon éltem sem sűrűn. Nagy a korkülönbség meg nekem kellett nevelni, így enyhén nem kedvelem őt.
2023. okt. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!