Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy javítsam a húgommal való...

Hogy javítsam a húgommal való kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A húgom most lesz 12 éves és nem tudok vele normálisan beszélgetni. Nem érdekli semmi, flegma, elutasító és szemtelen.
2010. okt. 18. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor hagyjad. Majd 10 év múlva jobb lesz a kapcsolatotok. Mi a nővéremmel öltük egymást kicsiként (állandóan verekedünk, veszekedtünk), most meg nagyon jó testvérkék vagyunk. :)
2010. okt. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem a nővérem ilyen flegma stb de nem tom miért :(
2010. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez mind szép és jó, de 10 év múlva én 30 leszek ő meg 22.... aszem mostanság nagyobb szüksége lenne rám. legalábbis nekem annyi idősen jól jött volna 1 nővér...
2010. okt. 18. 23:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne vedd komolyan a megsértődéseit és hasonlókat, barack a fejére meg mosoly, ha öcséd lenne azt mondanám kis hátbavágás. Éreztesd vele, hogy azért még mert kamasz és lökött kicsit és néha bunkó is terád még számíthat. Szerintem előbb-utóbb rájön erre az összefüggésre ;) "nevelgetni" ne nagyon próbáld, mert azt úgysem tűrné.

Nekem ez a tippem.

Egy nővér :)

2010. okt. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

-Minél kevesebbet próbáld megnevelni

-Ne firtasd a titkait, a duzzogása okát

-És soha, soha ne próbáld meggyőzni valamiről, amiről te már tudod, hogy jó/rossz, ő pedig még nem

-Csak legyél jelen az életében. :) Észre fogja venni.


Szintén egy nővér. Tapasztalatból.

2010. okt. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most lép a kamaszkorba, ilyenkor nagyon undokok tudnak lenni, szeretettel és értő meghallgatással lehet irányítani kicsit. Szóval kérdezgesd, lássa rajtad a jóindulatot, és bármit mond, ne kritizáld, hanem érts vele egyet, dícsérd, amiért csak lehet. Ilyenkor a kritizálásra nagyon érzékenyek, mély sebeket lehet ejteni apró megjegyzésekkel, amire mi nem is gondoljuk, hogy bánthatja. Sajnos én örökre elveszítettem a húgomat, akaratomon kívül. Valamivel úgy megbántottam, hogy évek óta nem áll szóba velem, és azt sem tudom, mivel, de mi már felnőttek vagyunk.
2010. okt. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Úgy gondoltam,hogy irok mivel én is 12/lány vagyok :D

Szerintem szüksége lenne rád csak nem meri bevallani,vagy úgy gondolja,hogy te csak kioktatnád,vagy valami hasonló.De ha nem lennél te neki akkor biztos,hogy arra gondolna,hogy milyen nagy kár,hogy nincs neki nővére,mert segithetne neki sok mindenben.Menj oda hozzá és kérdd meg arra,hogy beszéljetek egyet,hátha közelebb kerültök egymáshoz.És hát a szemtelenséég..szerintem az ilyen korúak azok,én is az vagyok,sokszor ok nélkűl is..De majd belátja(vagy nem tudok most egy jobb szavat irni),hogy szüksége van rád,és szeretnél vele barátnő lenni és majd ő megy oda hozzád és bocsánatot kér a viselkedése miatt..

Bár nekem nincs nővérem de nagyon örülnék ha lenne (: lehet,hogy most nem segitettem semmit akkor bocsi :(

2010. okt. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
b@zd nálunkis 8 év van köztünk csakén 13 vok ő meg 21 (második vok)
2010. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!