Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ennek mi lehet az oka?? Van...

Ennek mi lehet az oka?? Van rá ésszerű magyarázat?

Figyelt kérdés

Tegnap uszodában voltam. Találkoztam ott egy velem egyidős lánnyal. Én magam is ledöbbentem, de szinte ugyanúgy nézett ki, mint én. Ami még extrává teszi a sztorit, hogy mindkettőnknek a csuklónkon van egy violinkulcs.

Lehet hogy rokonok vagyunk? Pedig ükszülőkig visszamenőleg nem egyezik a családfánk.


máj. 10. 20:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
16%
Fogadjunk sosem tanultál zenét, de azért neked kell a violinkulcs.
máj. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
32%

Bár tényleg megtörténhet hogy random ugyanúgy nézzen ki két ember, de sokkal valószínűbb hogy van köztetek rokonság. Bőven lehet, hogy a felmenők között valaki félrekefélt, és tényleg vérrokonok vagytok.

Régen is ugyanúgy félrekacsintottak mint most.

máj. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
21%
És mondjuk valószínűleg nem 4-5 generációval föntebbi félrekefélésnek van ilyen hatása, hanem inkább a szülők, nagyszülők között kell keresni a „bűnöst“.
máj. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell ezen túllihegni?

Látjuk, hogy manapság 10 tini csajból, kb. 12 tök egyforma.😂

(és ehhez még rokonnak sem kell lenni)

máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kisérteties☺
máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!