Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Kinek milyen az anyósa? Az...

Kinek milyen az anyósa? Az enyém elviselhetetlen! Valamék nap kértem tőle házi zsírt mert a mienké elfogyot. Jött át lecsapta az asztalra a tálat, és ezt mondja, na nesze itt a zsír! Meg még hozzáfüzte, hogy minek kellet el osztogatni?

Figyelt kérdés
már nagyon elegem van belőle,úgy döntöttem egy darabig elkerülöm.vagy csak én reagálom túl a dolgot?
2010. okt. 31. 15:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
75%
Te hol élsz bmeg, Mucsajröcsögén? Valamék, mienké? Milyen szavak ezek?
2010. okt. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
50%
Az inteligenciának mi köze van a tájszóláshoz?:(
2010. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
66%

Valamék? :O


Ez a LEGALJA!

2010. okt. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

"Az inteligenciának mi köze van a tájszóláshoz?:("


Ez nem tájszólás, hanem butaság és iskolázatlanság. Pont olyan, mint a suksükölés vagy a nákolás: hibás nyelvhasználat. Ha jártas vagy a dialektológiában, akkor azt is tudod, hogy a dialektus írásban szinte sosem jelenik meg, csak beszédben. Tehát pl. egy palóc nem írásban nem "Sálgótárjánt" fog írni, hanem Salgótarjánt, hiába szokott az előbbi módon beszélni. Ugyanígy egy szabolcsi sem fog diftongizálni a helyesírásában attól, hogy egyébként ízes tájszólásban beszél. :)

2010. okt. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
az enyém is elviselhetetlen,ha ez megvígasztal. olyan,mintha a kapcsolatunkban ő akarna lenni a 3.,csak éppen engem nem szeret a páromat meg szószerint isteníti.....
2010. nov. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem hogy javítsátok ki a helyesírási hibáimat mérgemben úgy írok ahogy akarok!Ha nem tetszik akkor ne írj!Amúgy meg ő ajánlotta fel,hogy van de mért így kell oda adnia?mindenbe beleszól!Most például elkezdődőt az ovi és vettem a kislányomnak új ruhákat abba is bele szólt ,hogy minek vettem én meg közöltem vele,hogy azért,hogy legyen nem fog ki szakadt ki mosót ruhákban járni,meg ez minek az minek,ha van pénzem megveszem.az értelmes válaszolóknak köszönöm!
2010. nov. 1. 07:16
 17/23 A kérdező kommentje:
Ja és nem osztogattam el,csak édesanyámnak adtam tőle meg nem fogom sajnálni!
2010. nov. 1. 07:18
 18/23 A kérdező kommentje:
A 17:24-nek b.sza meg ő!
2010. nov. 1. 07:21
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyósom egy tündér.
2010. nov. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

23:46 :))))


Most jobb?

2010. nov. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!