Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Kinek milyen az anyósa? Az...

Kinek milyen az anyósa? Az enyém elviselhetetlen! Valamék nap kértem tőle házi zsírt mert a mienké elfogyot. Jött át lecsapta az asztalra a tálat, és ezt mondja, na nesze itt a zsír! Meg még hozzáfüzte, hogy minek kellet el osztogatni?

Figyelt kérdés
már nagyon elegem van belőle,úgy döntöttem egy darabig elkerülöm.vagy csak én reagálom túl a dolgot?
2010. okt. 31. 15:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ugye ez a kérdés -és a megfogalmazása- csak egy unatkozó tini provokációja és vicc az egész? Mert ilyen nincs!
2010. nov. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
miert ne lenne igaz, kedves utolso
2010. nov. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom, valahogy amikor elolvastam a címet, azt éreztem, hogy valaki szórakozásból tette fel. A srácok a munkahelyemen direkt akkor szoktak ilyen stílusban beszélni és ilyen témákat felvetni, amikor valamit nagyon ki akarnak figurázni, vagy egyszerűen csak jó hangulatot akarnak teremteni.


Olvasd fel magadnak hangosan ízes kiejtéssel és érezni fogod olyan, mintha egy paródiában/komédiában hangozna el...

2010. nov. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!