Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit tesztek ha a...

Lányok, mit tesztek ha a férjeitek tiszteletlenül beszél veletek? Hogy viselkedtek utána, hogy megértse, ezt nem lett volna szabad?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 22:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%

Rácsapok a fenekére és beküldöm a sarokba, hogy gondolkodjon el...


Komolyra fordítva:

Megmondom neki, hogy nem tűröm ezt. Legtöbbször nála is bejön, ha magára van hagyva. Hajlamos hisztizni, mint egy gyerek (talán ezért ugrott be egyből az első válaszom - bár alkalmazni nem szoktam), ilyenkor nem lehet egyebet tenni. A tudomására kell hozni, hogy megbántott, ő utólag mindig belátja. Csak neki is előbb jár a szája, mint az agya... (nekem is...)

22L

2011. márc. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%

Megmondom neki, hogy ez rosszul esett és igazságtalan volt. Aztán mindig bocsánatot kér, ha lenyugodott. Ugyanígy működik ez fordítva is.

Szerencsére nagyon ritkán kerül ilyesmire sor.

2011. márc. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
36%
Aznap nincs esti program az ágyban, ennyi. Majd megtanul viselkedni.
2011. márc. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
55%

Az én párom még el sem ismeri ha hibázott.

Túl bűszke :(

2011. márc. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%

Ma 22:26!

Teljesen egyetértek veled!:D

Nálunk is így van!:D

Az én páromnak is hamarabb jár a szája,mint hogy gondolkodna!:D

2011. márc. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
39%
El kell mondania 2 miatyánkat vagy hangosan felovasnia 1 apostolt a bibliából.
2011. márc. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%
Távolságtartó vagyok vele, amíg nem kerít(ünk) rá alkalmat, hogy megbeszélhessük. Ugyanis nekünk ez is egy komoly feladat. Hajlamos ugyanis a struccpolitikára. Ő hirtelenharagú, de hamar felejt, én pedig rágom magam.
2011. márc. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
27%

Kidobtam, velem ilyet nem lehet csinálni. (Nem taktikázásból, hanem komolyan gondoltam.)

Visszakönyörögte magát, de azóta újabb hasonló eset nem fordult elő.

2011. márc. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
28%

Nem kötekedni akarok, de akinek férje van, az már nem lány, hanem asszony. Nem akarok nagyon tudományos lenni, de nem kevés könyv ( a filozófia, az ókori bölcsességek, a pszichológia területéről) foglalkozik azzal, hogy a szavak helyes használata mennyire fontos és hogy a helytelen használat mire utalhat.

Ha szerinted lány vagy, akkor gondolom ezek az elméletek azt mondanák, hogy a konfliktusaidnak az a forrása, hogy legyél bárhány éves is, nem tudsz felnöttként működni ebben a kapcsolatban (legyen az a te hibád vagy a párodé).


Ez az én véleményem, és könnyen lehet, hogy tévedek, mert csak nagyon keveset tudok rólad, de te voltál az aki csak ennyit árult el magáról.


Remélem nem sértettelek meg, nem állt szándékomban.

2011. márc. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%

23:32:

A "lányok"-ról nekem az ugrik be, hogy munkahelyemen a tesztereseket, akik mindhárman nagymamakorúak, mindenki lányoknak mondja. Pedig ők aztán jó pár évtizede férjes asszonyok. Nem kell minden szónak filozofikus jelentőséget tulajdonítani. Én sem szeretem egyszerűen látni a világot, de minden szót megrágcsálni, analizálni... na, az túlzás.

2011. márc. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!