Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tennél, hogyan tudnád...

Mit tennél, hogyan tudnád elmondani a barátodnak (-nődnek)?

Figyelt kérdés

Nem tudtok véletlen valakit aki talán ilyen helyzetben volt?Hogy kapcsolatban van és súlyos beteg,közben szépen mennek a dolgok a kapcsolatában,hogy tette meg az első lépést (?)

Hogyan fogadta a parja?


2011. ápr. 11. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem tortent ilyen szerencsere de szerintem a legrovidebb ut az egyenes. Uljetek le es oszinten mondd el, hogy mi a helyzet. Nem kell meg nehezebbe tenni az helyzeted azzal, hogy ezen is aggodsz. Na meg az is jobb ha van melletted valaki az ilyen nehez helyzetben aki tamogat. Egyutt valamivel konnyebb atveszelni a nehezsegeket szerintem.
2011. ápr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőmnek a pasija akkor mondta el, mikor már elhagyta. Mondanom sem kell, hogy mennyire kétkedve fogadta ezt, és csak dühösebb lett, hogy ekkor jön elő ezzel. Már ha tényleg igaz..

Beszélgetni kell, és ha tényleg komoly a dolog, akkor mindenképp mondd el neki szerintem.

Jobbulást!!

2011. ápr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát apukám kábé ilyen helyzetben van. Sajnos apukájától örökölte a szívproblémáját. Az apukája 40 évesen halt meg, apukám most 50 és azt mondt a doki, hogy már nem élne, ha nem élne ilyen egészségesen. Nagy futó, soha nem dohányzott, inni évente 3x egy kis pohár pálinka. Viszont túlzásba viszi a futást. (Nekem is most mondta el nemrég, pedig már régen benne van, csak terhes voltam, nem akart megijeszteni) A múltkor infarktusa volt verseny közben, végigfutotta a távot. Nagyon makacs.Az orvos már mondta neki, hogy nem versenyezhet tovább, vissza is próbálja magát fogni, de nem nagyon megy neki. Lenne egy kütyü, amit be lehetne ültetni neki, de akkor tényleg be kellene fejeznie a futást, na, hát abba halna bele. Nemrég kezdett új kapcsolatba, a nő elfogadta, de mindig aggódik apu miatt, ahogy én is.:(
2011. ápr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A legjobb valoban az ha megbeszelitek, vagyis ha elmondod a problemadat. Ha igaz szeretet van koztetek akkor a kapcsolatotok meg jobban megerosodik.

Nekem genitalis herpeszem van, ami sajnos nem gyogyithato. Most, nemreg mondtam el az uj baratnomnek aki meglepoen jol fogadta.

Nem volt konnyu, hisz igy megvolt a lehetoseg, hogy talan nem fogad igy el... Viszont az egeszseges kapcsolatert, sot az en esetemben, hogy megfertozhetem, tudnia kellett rola. Fontos a nyiltsag es egymas elfogadasa, ugy ahogy vagyunk...

2011. ápr. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A párom epilepsziás, akkoriban nem igazán mert erről beszélni,de nekem elég hamar elmondta,mert sokat voltunke gyütt és ha van vmi gond akkor csak rám számíthatott.Szerencsáre nem voltak elöttem tünetei, csak kisebb rosszullétek.Én is elmondtam h. lelkieredetű bajom.De persze nem midnen kapcsolatomban és ő se nyilt meg mindenkinek.
2011. ápr. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Párom apukája nagyon beteg, családi örökség. Már páromnál is vannak tünetek, magas vérnyomás, rossz látás stb. Amikor bemutatott a szüleinek, akkor mondta el.

Bevallom, az elején megijedtem. Nem azért, mert ő is beteg lehet vagy hasonló, hanem mert nem tudtam, mi micsoda, és nem akartam beégni. Azóta pontosan mindennek utánaolvastam. Ja, és mivel én rendszeresen járok szűrésekre, most ezek már a páromnak is kötelezőek :)

2011. ápr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írd le egy papírra és tedd az asztalára, majd elolvassa.
2011. ápr. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!