Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri elmondani a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri elmondani a legjobb barátodnak hogy meleg vagy?

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal hogy IGEN meleg vagyok,igen faszom ez van beszoptam,igen dögöljek meg. lepra köcsög vagyok. oké megvolt a letorlás rész. Szóval most a segítséget kérném a még maradék válaszolni még vágyó embertől.

Szóval az a bajom,hogy ugye mint meleg fiúnak mint természetes,sok fiú haverom és barátom van. Na most a legjobb barátom lassan másfél éve a csajozással jön. És értem én hogy teljes szívéből jót akar,de nagyon lefáraszt már az állandó nyaggatás. Megyünk bulizni;akkor jól becsajozol!Akármi van mindig elő ugrik ez a része, múltkor már szóvá is tette,hogy milyen facér vagyok már hogy nincs csajom és hogy lassan már gáz. Na ma telt be a pohár,mikor fél óráig ecsetelte hogy az új kis kilencedikesek közül hány jó csaj van és hogy melyik nem ribanc és melyik milyen aranyos és összetudna hozni. Erre már nem tudtam kifogást találni,szóval mondtam hogy jó belehúzok :)

Na most tudom hogy nem itt gyakorikérdéseken kéne ilyen fontos dologról tanácsot kérnem,de először itt kezdem. Bevállaljam hogy legjobb barátnak elmondom, aki bár nem homofób,szóval 100000% hogy elfogadna,csak utána lenne következménye az egésznek. Tudjátok ez a rádöbbenés hogy na bazz ő a férfiakat szereti és én az vagyok,és akkor biztos vonzódik hozzám. Aztán majd másképp tekint rám,és nem lesz olyan mint eddig, nem lesznek olyan közeli mozzanatai,nem ölelget majd mint eddig mert majd fél hogy félre nem értem,vagy bármi más indokból megváltozna. Nekem ez nem ér ennyit :( Később akarom elmondani neki, mikor mindketten érettebbek leszünk. mivel 17évesek vagyunk.

Köszönöm előre is akinek bármi segítő szándéka is van. Mert teljesen céltalan vagyok..nem tudom mitévő legyek.


És tényleg nagyot csalódnék ha jönnének olyan hozzászólások amik engem és a melegségemet szapulja. Nem,nem járok felvonulásra hanem egy tanuló diák vagyok és lehet hogy épp az egyik barátod,haverod akire mindig számíthatsz. Vagy épp az az ember aki majd hozzájárul az országod fejlődéséhez,GDP-jéhez. És ha te édesanyád rákos akkor senki se mondja azt hogy hülye rákosok,akkor ezen az elven te se mond rám hogy hülye bu.zi, hisz a bu.ziság betegség szerinted..,de a betegeket meg elfogadjuk,kész :)


2010. szept. 1. 22:43
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
0%
NEM éri meg. aki buz.i az hallgasson róla, mert a mai világban úgy kiközösítik hogy utána csak néz.
2010. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Bíztató köszi szépen :)
2010. szept. 1. 22:48
 3/45 anonim ***** válasza:
0%
NE mondd el, szegény megőrülne mert homokos a legjobb barátja. komolyan.
2010. szept. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
13%
sztem ne mond el neki mer megromlana a barátságotok várj még pár évet ,ha meg baztat h mér nincs csajod akk mond azt h tegnap is jól megbasztam egyet de a nevére se emlékszem, ennyi egy jó ideig nem fog baztatni utána. remélem segítettem
2010. szept. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
52%

A melegség szerintem rendellenesség, de hagyjuk, nem ezt kérdezted :)


Én is meleg fiú vagyok, 18 éves.

És már bevallottam 2 barátomnak is, hogy meleg vagyok. Ugyanúgy kezelnek mint előtte (Továbbra is mesélik a meleg témájú vicceket, amiken és jókat röhögök, mert tényleg viccesek.)

Ha tényleg a barátod a srác, akkor nyugodtan megmondhatod neki. Ha megijed, vagy azt hinné, hogy azért vagy vele, mert romantikus értelemben vonzónak találod, akkor biztosítsd arról, hogy nem így van. Tudom félelmetes a dolog, lehet, hogy levelet kellene írnod neki, és odaadni neki, de úgy hogy te is jelen vagy és nézni ahogy olvassa. Én így csináltam. És nekem megérte, mert nem kell energiát és időt pocsékolnom arra, hogy hazudozzak.

2010. szept. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Ennyire GÁZ ? Semmi nem változik vele. b.asszameg ha még 10évig a legjobb barátom lenne,mindaddig nem gáz amíg nem tudja?
2010. szept. 1. 22:50
 7/45 anonim ***** válasza:

Ne szapuld magad.

Egyébként én a te helyedben nem mondanám el neki, mert lehetséges elhíresztelné, és másnap az egész suli rólad beszélne. Ha viszont igazi barát, aki nem csak folyton azzal jön, hogy csajozz már, hanem megértő, segítőkész, akkor szóvá tenném. Aztán az már csak rajta múlik, hogy földolgozza-e. Ha botrányt kavar belőle, csak az tükröződik vissza róla, hogy milyen ember is valójában, és nem volt soha az igazi barátod. És végképp nem a te hibád lesz.

Érted?

2010. szept. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
0%

ha te meleg, te nem adhatsz tanácsot neki! elcseszed az egészet!

még1x mondom, ha a srác megtudja, hogy homokos a barátja, nagyon szomorú lesz, mert azon fog járni a feje hogy te meg ő...

2010. szept. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
nehéz helyzet, mert van abban valami amit írtál, h ha csak poénból is de megöleled akkor lehet félreérti, viszont ha régóta barátok vagytok akkor nem hiszem h gáz lenne nála ebből. viszont lehet h ha még tovább húzod h nem csajozol akkor az lenne neki feltűnő. furcsa helyzet lesz de szerintem el kellene mondanod neki. viszont ha úgy érzed h még nem vagy kész rá akkor még várj vele. igaz én lány vagyok de sok meleg barátom van és elmondhatom, hogy jobban számíthatok rájuk mint az állítólagos legjobb barátnőmre... kívánom, hogy ne legyen gáz ebből. rendesnek tűnsz. sok sikert :)
2010. szept. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Nem tudom értelmes tanult ember nem gondolkozik ezen hanem épp ésszel felfogja hogy a legjobb barátja meleg és ettől az ÉG VILÁGON nem változik meg semmi. 8éve is ugyan az a kisgyerek voltam,csak akkor dziádzóztunk, most meg buliba járunk. ennyi a különbség :) Ha ezt ő nem tudja feldolgozni,akkor lehet tényleg nem érett és nem is éri fel a barátság gondolatát.
2010. szept. 1. 22:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!