Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek szereti valaki a...

Szerintetek szereti valaki a pàrjàt, ha sohasem ad neki igazat?

Figyelt kérdés
Mindenkit megvéd vele szemben, még azt is aki nincs jelen. Van itt szeretet egy ilyen hàzassàgban? Miért véd meg bàrkit a pàrjàval szemben, ugyanakkor mellette nem àll ki?
2011. ápr. 15. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy téged is megvédmással szemben, ha nem vagy ott.

Vannak olyan emberek akik mindíg a nem jenlévőt képviselik. ennek semmi köze a szeretethez

2011. ápr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól még szerethet, ha másokat véd meg. Nem lehet, hogy azért védi meg őket, mert nekik van igazuk? :)
2011. ápr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pontosan az a baj, hogy nem nekik van igazuk.
2011. ápr. 15. 18:40
 4/12 anonim ***** válasza:

"miért véd meg bárkit a párjával szemben?"


..tehát a te álláspontod szerint senkit nem védhet meg az ember a párjával szemben? És ha a párjának nincs igaza pont egy adott dologban?


Az nem lehet,hogy te vagy túl kritikus másokkal szemben és azért reagál így? (előfordulhat ilyen is)


Persze, amikor neked van igazad, akkor jogos, hogy elvárod, hogy a párod melléd álljon.

2011. ápr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Beszéltél már vele erről?

Azért kérdezem, mert lehet, hogy nem is tudja, hogy mi fáj neked, lehet, hogy ő nem is így értelmezi.

A párom még régebben mások előtt állandóan megcáfolt. Ha azt mondtam láttam 4 kecskét, akkor ő azt mondta, hogy nem volt az csak kettő...ez most hülye példa, de állandóan ezt csinálta.

Aztán mikor elegem lett, elmondtam neki, hogy ez nekem mennyire rosszul esik, mert ha megcáfol, akkor onnantól már tök hülyének néznek engem mások. Párom meg csak nézett és mondta, hogy de ő nem is direkt csinálja, meg tényleg így szokott viselkedni? Szóval nem is volt nagyon tudatában ennek. Azóta megbeszéltük, és már nem csinál ilyeneket. S ettől függetlenül mindig is szeretett. Éreztem. De ha te nem érzed, akkor már lehet, hogy baj van.

2011. ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Utolsónak:


Ugyanez a szitu, amit leirtàl magadról. Mindig megcàfol.

Persze, hogy beszéltem, sajnos az a baj pontosan, hogy tudom szeret, de ezért furcsa nekem, hogy akkor miért ilyen.

2011. ápr. 15. 18:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nem érti meg, amit mondasz, és annak ellenére is ilyen, hogy már beszéltél vele, akkor lehet, hogy más is van a dologban. De az is lehet, hogy csak ilyen típus. nem tudom, de nehéz lehet, mert tényleg rosszul esik az embernek. :(
2011. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen rosszul esik, mert tisztàban vagyok azzal teljesen, hogy nem szólok olyanért, amiben nem nekem lenne igazam.

A màsik nekem nincs senki, aki kiàllhatna mellettem, csakis a pàrom.

Egyébként a csalàdjàról van szó.

2011. ápr. 15. 19:12
 9/12 anonim ***** válasza:

Szívesen olvasnék pár valós példát.

Ha neked van igazad, akkor egyszerűen a tények erejével legyőzöd őt, és kész.

2011. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

pl. legutóbb az történt, hogy a hùgànàl voltunk vendégségben. A pàromat közrefogta a huga baloldalon és a bàtyja jobboldalon. Nekem még véletlenül sem engedték, hogy a pàrom mellé üljek. Egész idõ alatt tömték a fejét, és én hozzàm senki nem szólt.

A kotyogót elébem tette, és még a kàvét sem öntötte ki.


Ebben a helyzetben soha nem szólok, csak amikor hazamegyünk szóvà teszem neki, hogy minek menjek veled én, amikor igy viselkednek. El kezdi védeni õket.

Csak itt az a baj, hogy a tiszteletet a hugàtól a férjem sem kapja meg, és nem értem, hogy nem szól rà.


Annyit tudni kell, hogy a hùga és a bàtyja is nagyon boldogtalan hàzassàgban élnek. Mindig az a céljuk, hogy megcsinàljàk közöttünk a vitàt.

2011. ápr. 15. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!