Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért nem szereti eléggé a...

Miért nem szereti eléggé a kislányunkat a saját apja?

Figyelt kérdés
Sírba tesz a párom. Olyan hűvös a 4 éves lányunkkal,hogy megszakad a szívem. Egyáltalán nem foglalkozik vele,nem tölti vele az idejét. Az elmúlt egy hónapban 1* játszott vele,bicikliztek fél órát. Tegnap este kérte a lányunk,hogy meséljen neki,és nem mondott mesét,beküldött engem a szobába.Heti 6 napot dolgozik,elhiszem,hogy fáradt,de napi fél órát kérek tőle,veszekszek vele,kérlelem,de nem változtat ezen az állapoton. Látok más apukákat,hogy bolondulnak a gyerekükért és majd' megőrülök,hogy az én tündéri kislányom miért nem tudja megérinteni az apja szívét. Pedig nagyon rendes ember,igazán szeretem,de fáj látnom,hogy elhidegülnek egymástól.Mit lehet tenni?
2011. okt. 19. 08:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
családterápia? amúgy mit mond a férjed, miért van ez? szimpla fáradtság? vagy ő ilyen ember? veled is hűvös?
2011. okt. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%

miért kellene minden férfinak minat apukának lennie.

lehet ö lesz a legközelebbi ember majd felnöttként, és neked semmit nem mond el míg az apjának mindent.


nekem párom mindent megcsinált a kislányunkkal az elejétöl de az elsö 10 hónapban szinte soha nem játszott vele, vagy ilyesmi. ha kellett kicserélte a pelust, de nem játszott vagy mutogatott neki semmit. aztán most már hogy 1 éves és tudnak hancurozni így állandóan játszanak. de a kislányom is meghozzá állandóan.

2011. okt. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
Fáradt, problémája lehet a munkahelyén, nehezen jöttök ki a pénzből, és fltékeny is lehet. Hiányzik neki az a nő, akit elvett feleségül. Ez a nő elsősorban már anya. Azt javaslom, hogy próbáljatok pihenni egy kicsit kettesben, ha megoldható, 2-3 napot, és beszéljétek át a dolgot higgadtan, mi is a probléma. Foglalkozz a férjeddel is egy kicsit, és szakadj el a gyermeketektől. Egy jó feleségnek és jó anyának tudnia kell, mikor melyik a fontosabb. A nő teljes változáson megy keresztül egy gyerek érkezése után, a férfira annyira nem hat ez a dolog, csak a nő változása inkább. Nem biztos, hogy ez a baja, de gyanítom, hogy igen. Utána pedig legyetek hármasban is, vegyél le a vállárl annyi terhet,amennyit lehet.
2011. okt. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
29%
Lehet, hogy azért nem rajong a gyerekért mert nem akarta igazán...? Én sem szívesen játszadoznék a gyerekemmel, ha úgy szültem volna hogy nem akartam és nem vetethettem volna el...
2011. okt. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
Párom se nagyon foglalkozik a kicsi lányunkkal.eleinte félt hogy elejti,most nem tudom.Fáradt gondolom,állandoan dolgozik.Nekem is jó lenne ha tologatná babakocsiba stb...de ö nem olyan ember.De amugy mint pár,minta apa.A 4 éves fiúnnak elvan,elhülyéskedik vele,télen többet foglalkozik vele akkor nincs annyi munka ithon. 26/n 26 a párom is fiam 4.5 éves kislány 4 hónapos
2011. okt. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
8.23: nem egészen így van ez. itt egy 4 éves kislányról beszélünk, aki kérleli az apját, h 10 perc alatt olvasson már el neki egy mesét, és játszon már vele egy picit. egy csecsemő tök más dolog.... a férfak többsége nem igazán tud egy csecsemővel mit kezdeni, mert semmi interaktivitás. ők akkor kezdenek el velük jobban foglalkozni, mikor kommunikálnak, mennek, futkároznak. és ez tök normális. de hogy egy 4 éves gyerekkel nem foglalkozik, akkor sem, ha az a pici kéri, az nem kicsit áll távol a mintaapaságtól. de még az apaságtól is marha távol áll
2011. okt. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Teljesen félreértettetek. A párom 36 éves,semmit sem kényszerítettem rá,legfőképpen ő szerette volna,hogy babánk legyen. Én 24 voltam,mikor szültem. Nem vagyok elhanyagolt kocka anya,jó a nemi életünk,de szerintem ennek semmi köze a kérdéshez. Nekem is sokat kell nyaggatnom,nem egy nyílt ember. Nagyon kései gyerek volt,nincs egy nagy románc a szüleivel sem. Én úgy ahogy meg tudtam nyitni,de úgy tűnik,hogy ennyi szeretet van benne.
2011. okt. 19. 08:32
 8/21 A kérdező kommentje:
A lányunk meg egy tündérpofa. De látom rajta,hogy kezd "leszokni" az apjáról. "Apa te ne,ne csikizz,csak anyával megyek,és ilyenek...."
2011. okt. 19. 08:34
 9/21 anonim ***** válasza:
41%

Nézd, nem lehet minden apukát a tv szerinti mintára faragni


Nekünk 3 gyerekünk van, az apjuk egyetlen egyszer sem mesélt nekik, sose tologatta őket a babakocsiban.

Ettől függetlenül határozottan jó apa, kizárólag a családjáért él és dolgozik. A gyerekek most már iskolásak, és abszolút rendben van a kapcsolatuk az apjukkal.


Sose azt nézd, hogy mások mit csinálnak!

2011. okt. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem tv-minta,hanem a gyerek igénye.nem hiszem,hogy a te férjed nemet mondott valaha is egy 5 perces dologra.
2011. okt. 19. 08:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!