Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Más is szereti ennyire a...

Más is szereti ennyire a szüleit mint én?

Figyelt kérdés

Egyszerűen imádom a szüleimet. Anyukámat ha egy nap nem látom akkor nem hazudok, de tényleg úgy érzem, hogy valami hiányzik az életemből. Ha éjszaka dolgozik felhívom mindig hogy mi újság, hogy van... Volt, hogy nyáron elmentem nyaralni külföldre 1 hétre és este mikor aludni készültem megnéztem a telómban egy közös képüket a szüleimről és bekönnyeztem annyira elkezdtek hiányozni..... amikor egy nap szinte egész nap nem találkozom velük majd csak valamikor az este folyamán, akkor percekig puszilgatom, ölelgetem őket amikor először találkozunk. (főleg anyát:)) Már-már betegesen szeretem őket, ha valami történne velük én megőrülnék. Talán azért van ez, mert egyke vagyok? Normális ez? Néha már úgy gondolom, hogy ez tényleg beteges amit csinálok... :D Más lány is van így ezzel? :)


17L


2011. márc. 27. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

irigyellek :)

sajnos én nem tudok így ölelgetni meg puszilgatni mint te pedig tök jó lenne mert én is nagyon szeretem őket :(

én szabályosan feszülten érzem magam ha anya pl szülinapomkor megölel

annyira furcsa hogy ilyen vagyok :S

19L

2011. márc. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj, szeresd csak őket. :)

Rám 18 évesen tört az önállósodhatnék, de még most is nagyon szeretem az anyukám, csak már igyekszem leválni róla. :) De ez az élet rendje. Ettől még lehet őket nagyon szeretni.

20L

2011. márc. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele,bár én 18 éves fiú vagyok..Szeretem anyut nagyon..Inkább egy nagyon jó barát akivel lehet hülyülni,és bármit megtenne értem..Nem vagyok egy anyámasszony katonája,és ő sem csüng rajtam majom szeretettel,de tök jó,hogy elvagyunk,hogy jókat röhögünk,és olyan vagány..Képzeljétek el,most a fejébe vette,hogy 40 éves koráig vesz egy nagy motort magának,és megtanul motorozni,és hogy ezentúl túrázni fog..Idén nyáron már elkezd sátorozni..:) (egyébként jövőre lesz 40 éves,és még jogsija sincs...de ha fejébe veszi akkor meg is csinálja..) vagány nő anyu...Aput is szeretem,de mivel elváltak így vele csak nyaranta találkozom..
2011. márc. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez nem beteges, ez nagyon szép dolog :) Én is ugyanígy vagyok, csak éppen 26 éves vagyok, kisbabával és férjjel, mégis a szüleim is éppoly fontosak. Sok lány/nő amikor férjhez megy, onnantól a szülők háttérbe szorulnak, kéthetente 1 órát találkoznak, stb. de én nem így vagyok, mi férjemmel és kisfiunkkal szinte naponta vagyunk anyukáméknál (férjem is imádja őket és viszont) és mindent együtt csinálunk. Közös nagy vacsik, ünnepek, minden. Így szép, együtt a nagy család, sőt nálunk tesóm is olyan hogy hiányzik ha nem látom pár napig, ez nagyon fantasztikus dolog szerintem, pláne a mai világban :)
2011. márc. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem beteges, de nekem sosem voltak ilyen érzéseim.

Pedig anyukám a ragaszkodósabb, babusgatósabb típus, még most is néha jön, és megölelne, megpuszilna, elmondja, h mennyire szeret, de ez nekem sok.

Én is szeretem őt, de nagyon ritkán van ilyen érzelmi kitörésem, akkor is leginkább attól, ha becsípek, és rámjön az őszinte ötperc, meg az anyu kicsilánya érzés.

20/L

2011. márc. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem őket, és nagyon szoktak hiányozni ha pár napig is nem látom őket, de néha nagyon be tudok rágni rájuk, mikor kicsapják a hisztit, főleg anyára :D meg hiába olyan rendesek velem, én mindig flegmázok, és nem tudom kimutatni hogy mennyire szeretem őket :( de hátha elmúlik majd a kamaszkorral. Szóval szerintem ez teljesen normális :)

15L

2011. márc. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most sokan le fognak hurrogni, és bocsánat is értie, de szerintem kicsit beteges, legalábbis a bekönnyezős rész... mármint... persze, hogy szereted a szüleid, normális esetben mindenki szereti őket, de lassan felnősz, ideje lenne egy kicsit... elszakadni... szóval érted...
2011. márc. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is szerettem a szüleimet,igaz anyu már nem él sajnos,de nem így,ilyen módon,ahogy te.Ez nem feltétlenül rossz,de eljön az az idő,mikor neked is önálló életed lesz egyszer.Erre is gondolj.Attól még szeretni kell őket,de akkor más dolgok kerülnek majd előtérbe elsősorban.
2011. márc. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Csibefasírt02 válasza:

Totálisan így vagyok én is.persze,hogy én is egyke vagyok.

Szerintem ez nagyon normális,hogy így szeretjük a szüleinket.:)

Ne aggódj!Nem vagy Egyedül!!:)

2011. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez nem abnormális, csak szimplán ritka.


Manapság ha egy lány férjhez megy (vagy komoly pasira tesz szert) onnantól szülők csak távoli vendégek és ez gáz, nagyon gáz. Mert pasim lehet 20, féjrem is, de anyám és apám nem lesz több soha.

2011. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!