Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért nem engedi meg?

Miért nem engedi meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék valamit a saját pénzemből megvenni de apám nem engedi.

Anyámmal már megbeszéltem mert ő vele lehet beszélgetni aztán nagynehezen rászántam magam am délután és megkérdeztem hogy ő engedi e és aztmondta nemlesz itt semmiféle "". Erre én csalódottan távoztam.

Hogyan tudom rávenni?


2011. máj. 21. 16:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag ahhoz sincs közük, hogy mire költik a zsebpénzt. Én úgy vagyok vele, hogy amit odaadok a gyerekemnek, az a pénz az övé, és ha el akarja költeni... Az ő dolga, megtanulja majd, hogyan kell spórolni. Viszont ha pl. fűre költené a diákmunkából megkeresett pénzét, akkor leállítanám, hiába nem zsebpénz. Nem attól függ, hogy kitől kapta a pénzt, hanem hogy mire költi. Ha Xbox-ot akar venni, vegyen, az "normális".
2011. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Akár zsebpénz, akár nagyszülőktől kaptad, semmi közük a szüleidnek hogy mire költöd. Viszont abban igaza va kommentáló társamnak hogy ha fűre költenéd akkor azonnal elvenném. De te normális, értelmes dologra költöd, és az xBOX valóban megéri. Vedd csak meg, és ha a szüleidnek nem teccik akkor mutasd meg nekik ezt a topic-ot, és olvassák el hogy mi a véleményük más embereknek erről, köztük nekem is.


Ja, és a PC is jó, de igazad van abban hogy agyon-vissza kell fejleszteni hogy normálisan tudjál rajt játszani, a legújabb játékok meg akadnak meg anyámtudja még mien gondok vannak vele. A konzolnál viszont nem létezik olyan hogy gépigény, azon akármelyik játék normálisan fut amit arra terveztek, ez hatalmas előny játékosoknak!:) Nekem csak egy PS2-m van, de amien játékokat kiadnak rá azon legalább tudok játszani, nem mint ezen a kacat PC-n. Lehet hogy majd idővel veszek egy PS3-at, az király:) Hiába, a PC akármilyen erős legyen, egyszer csak gyenge lesz az új játékoknak, és nem érdemes fejleszteni egy idő után már egyiket sem csak azért hogy játsz vele, plusz nagyon pénzevő dolog is...

2011. máj. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Azért jó látni hogy nemcsak én gondolkodok így.

De akkoris levenné a fejem ha meglátná.

Lehet el is küldene itthonról.

2011. máj. 31. 16:27
 14/15 anonim válasza:

Igen, nem csak te gondolkodsz így, mert sokmindenki más is. Azért mert mi jól gondolkodunk:)


Tudod, ha ilyent tenne hogy lekapja a fejed meg elkerget otthonról, akkor menj el rendőrségre. Ezt nem tehetik meg, és te sem tűrheted el tőlük, akár szülők akár nem...

2011. jún. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Elég maradi szüleid lehetnek. Az is maradi aki arról beszél itt, h a zsebpénzed így nem dolgoztál meg érte és nem azt veszel amit akarsz. Könyörgöm 14 évesen hova dolgozzon meg érte. Elhiszem h régen 14 évesen már a földeken kapáltak egyesek krumpliért de már a 21. század van, és valóban jobb mintha elinná . Meg mi az h hülyeség, a nyarat azzal tölteni. Persze nem kell egész nap a szobában játszani vele, de ha egyszer azzal akar a gyerek játszani játszon. Kikészülök az ilyen maradi emberektől. Ha nekem gyerekem lesz és rendesen tanul és megengedhetjük majd az ilyen dolgokat, semmi kifogásom nem lesz ellene ha videójátékozni akar. Apud ha attól fél h egész nap a szobában kuksolnál, akkor vigyen el néha focizni emg ilyenek.De gondolom nem nagyon csináltok ilyeneket sem.
2011. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!