Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Anyám eldobott majd visszavett...

Anyám eldobott majd visszavett magához. Szeretett egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nagyszüleim neveltek fel, anyám 15 évesen visszavett magához és megkeserítette az életemet. Amúgy is zárkózott voltam, de mikor otthon voltam egyfolytában cs*szegetett és bántott=mindent megtett azért hogy nekem egy jó napom se legyen. (nem túlzok) Velem ütötte el az unalmas életét. Soha az életben nem láttam rajta azt hogy őszintén mondta volna hogy szeret, mint fiát. Már 2 éve nem lakok otthon nem is hallottam róla, nem akarok tudni róla.. Szeretett engem egyáltalán? Miért bánt így velem?
2011. jún. 7. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, soha nem táplált igazi anyai érzéseket, de egy idő után győzött benne az a fele, amelyik úgy találta kötelessége lenne neki nevelnie a gyermekét. Mivel nem szívvel-lélekkel csinálta, meg is lett az eredménye.. Sajnos van, aki nem való szülőnek.
2011. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Bizony, úgy van ahogy az első válaszoló leírta. Vannak ilyenek. Nálunk a nagyszülők voltak ilyenek. Már vagy 7 éve nem láttam őket és NEM is akarom.Tegyél Te is így és felejtsd el az anyádat.
2011. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az hogy két éve nem hallottál róla, válasz a kérdésedre.Egy anya hogy lehetne nyugodt, hogy mi van a fiával.még akkor is ha te utasítottad el esetleg a közeledését.Akkor se hagyná, hogy úgy alakuljon, hogy ne tudjon rólad.
2011. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2011. jún. 8. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!