Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lefogyok lesz esélyem a...

Ha lefogyok lesz esélyem a szeretett férfinél?

Figyelt kérdés
eltudnám csábítani?
2011. jún. 7. 10:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%

Ez elég sok mindentől függ. Kisugárzás, belső értékek, mennyire illenétek össze, stbstb.

Sok sikert a fogyihoz! :)

2011. jún. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%

attól függ mennyit... :) 5-10 kiló esetén ettől biztos nem fog beléd szeretni. Ha 40 kilóról beszélünk akkor lehet...


De ha alapvetően nem vagy az esete akkor teljesen mindegy. És ne miatta akarj fogyni, hanem magad miatt, ha úgy érzed hogy így nem vagy jó.

2011. jún. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
55%

Nem!


Megette a fene az egészet, ha csak soványan kellenél neki!

Az ilyen férfi nekem sosem kellene.

2011. jún. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
70%

Hát ez így marha kevés információ. Valamiért a nők azt hiszik, hogy a külső a minden, ráadásul hogy a szépséget kilóban kell megadni. Mindkettő téves. A nagyon keszeg lányok ugyanúgy taszíthatnak valakit, mint a nagyon kövérek. Én csak kapkodom a fejem, mikor szuper csajokra mondják másik csajok, hogy milyen kövér. Az egész kiló-görcsöt a lányok okozzák egymásnak.

Szóval amíg nem tudjuk, hogy jelenleg miért nincs esélyed, addig nem tudjuk, hogy a fogyás segíthet-e, de hacsak nem vagy extrém kövér, akkor kétlem, hogy ennyi lenne az összes baja veled.

2011. jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudjuk mi a szituáció.

-lehet hogy nem jössz be így sem neki meg soványan sem.

-lehet hogy csak soványan kellenél neki- ne haragudj, de így nem látom értelmét ennek!


Mindenki saját maga miatt akarjon változtatni magán ne mások miatt!

27/N

2011. jún. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát... a szép test sokat számít, de ha én lennék az a férfi, akkor engem nem tudnál ey fogyókúrával iazán elcsábítani.


Sokat számít, hogy mit gondol rólad az a bizonyos pasi most, amikor nem vagy sovány. Ha jó fejnek tart, kedveli a személyiséedet, csak a testalkatod miatt nem tart kívánatosnak, akkor hajrá, fogyj, és megkaphatod, de ha a személyiséged hidegen hagyja, akkor szerintem a szebb test nem lesz elég.

Persze ha a pasi olyan típus, akkor egy röpke, viharos, szexcentrikus, érzelem mentes kapcsolatra biztosan kapható lesz.

2011. jún. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
63%

Ne azért fogyj, hogy jó legyél neki, hanem Önmagad miatt! Tűzz ki magad elé egy célt, hogy miért fogysz, de az ne egy férfi szerelme legyen.


Engem anyum hosszú éveken át napi szinten nyúzott, hogy tornázzak, stb. Amíg kényszer volt, addig nem csináltam.

Most, hogy felkértek koszorúslánynak, ráadásul a "főkoszorúslánynak", most igenis nekiálltam tornázni, és napi szinten 2-3 órát mozgok, egészségesen étkezem, és már sikerül:)


Ha akarsz fogyj, de csakis magadért!

2011. jún. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%
A kérdésed alapján inkább okosodhatnál és rendbe tehetnéd magad lelkileg.
2011. jún. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%
Lesz-e nagyobb esélyed? Attól függ mit szeretnél. Ha kavarni vele, akkor lehet. Ha összeházasodni, akkor biztos nem ezen múlik.
2011. jún. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%

Ez sok mindentől függ, de ezt már leírták előttem.

Ne a férfi miatt fogyj, hanem magad miatt! Ha esetleg túlsúlyosnak érzed magad, vagy ha nem érzed magad jól a bőrődben akkor kezdj bele egy fogyókúrába és egy bizonyos idő múlva észreveszed magadon a változást. De ezt magad miatt tedd ne más miatt!

2011. jún. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!