Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek kibéküljek a...

Kenyérmorzsa kérdése:

Szerintetek kibéküljek a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
összejött a volt barátommal..
2011. jún. 8. 16:56
 1/10 anonim válasza:
ha volt barátoddal... az nem olyan gáz. had járjanak ha akarnak,neked már nincs közöd hozzá és neki se hozzád. lehet,hogy kényelmetlen a dolog de attól még barátnők maradhattok
2011. jún. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Hat persze, hogy bekulj ki vele. Lesz mirol beszelgetnetek, Osszehasonlitjatok, "mikor velem volt" na meg "mikor veled van" hogy es mint csinalja:)
2011. jún. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Hát ha egy pasi fölött képesek voltatok összeveszni akkor nem is vagytok igazi barátnők
2011. jún. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Ha képes összejönni a volt pasiddal, akkor nem lehettek túl jó barátnők. Nekünk A barátnőmmel az az elvünk, hogy a másik jelenlegi, volt, vagy jövőbeli fiúja tabu.
2011. jún. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te szakítottál az exeddel, vagy ő veled? Neked van már új párkapcsolatod? Ő tudta, hogy te még vissza akarod kapni az exet (amennyiben még így van)?
2011. jún. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

A legjobb barátnőmnek volt egy pasija, akivel sokág járt, aztán szakítottak. Pár évvel később én jöttem össze ezzel a pasival, aztán pár hónap múlva mi is szakítottunk.


Ennek a legcsekélyebb hatása sem volt arra, hogy legjobb barátnők vagyunk, na bumm, hát kibeszéltük a pasit pont mint bármelyik másikat. Legalább az ágyközeli dolgokat is elsőkézből származó infók alapján tudtuk kitárgyalni.


Ja, 20 éve vagyunk barátnők és ezen semmi nem fog változtatni, még a pasik sem, sőt! :)

2011. jún. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha még szereted a srácot, és ezt ő is tudta, akkor hagyd, nem barátnőd.

ha már csak azért zavar, mert h te is jártál vele, akkor békülj ki vele:)

az egyik legjobb barátnőmmel nekünk is van ilyen "megállapodásunk" h a jelenlegi, vagy kiszemelt pasi a másiknap tabu, de ha már túlvagyunk az exen, és esetleg a másiknak tetszik..akkor miért ne..:)

2011. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk én abban az esetben, ha volt pasi, kibékülnék vele... sőt, össze sem vesztem volna első körben, mert a pasira nincs kiírva, hogy foglalt, és kben is, ha tényleg szereti, akkor legalább egyikünk az, ha tiltanám, meg hisztiznék, akkor mindkettőnk szenvedne. Pasi meg előbb-utóbb úgyis elkelne... A barátság nem abból áll, hogy a saját akaratunkat másokra erőltessük.
2011. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

sziasztok:)

elősször is köszönök mindent sokat segítettetek.

na hát az úgy volt hogy a pali szakított velem vagy 3 hónapja és a palinak a legjobb barátja meg az én bnőm volt palij. na szóval értitek ez bonyolult kicsit. és most én meg a bnőm vol tpalija kicsit megvagyunk zavarodva nem értjük hogy tehetik ezt velünk..

és igen a barátnőm tudta hogy még bennem van a pali kicsit. és még azt is mondta hogy majd összehoz minket újra meg hogy ő maga soha nem jönne össze vele. szóval ez esett szarul hogy előtte meg ezeket mondogatta most meg így alakult a dolog. őszintén énse tudom mert 10 éve vagyunk legjobb barátnők szinte és az utóbbi időkben nagyon jó volt a kapcsolatunk. de viszont a többi barátnőm meg azt mondják hogy hagyjam.. és nemtudom mi legyen mert hiányzik a társasága nagyon.

2011. jún. 9. 19:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűsítsd le ezt a bonyolult dolgoz. Átkúrta a palánkon a fejed, ahelyett, hogy őszintén bevallotta / megkérdezte volna mi a véleményed a dologról. Hagyd a rákba. Ribancokkal nem érdemes barátkozni.
2011. júl. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!