Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most kibéküljek a barátnőmmel,...

Most kibéküljek a barátnőmmel, vagy ne?

Figyelt kérdés

Egész nyári szünetben szinte alig láttuk egymást, mert vagy én nyaraltam messze, vagy ő. Aztán mikor végre mind a ketten itthon voltunk, akkor hívtam, de ő mindig fáradt volt,vagy otthon kellett segítenie vagy valami. Egyik nap felhívtam hogy rá ér-e,ő azt mondta, hogy nem. Később rá olyan 2 órára,gondoltam átugrok hozzájuk, és a b.nőm nem volt otthon,anyukája csak annyit mondott,hogy XY-nal elment a városba. Na itt nekem betelt a pohár, több mint 7 éve a legeslegjobb barátnők voltunk, és a "legjobb barátnőjére" nem ér rá?!?!, de mással eltud menni akárhova. Meg egyszer megbeszéltük,hogy sátrazunk náluk, és akkor hívtam, és mondta hogy túl fáradt most nevetni. Meg állandóan kitalált valamit,hogy csak ne találkozzunk. (sztem) De nekem még mindig ő a legjobb barátnőm,lassan másfél hónapja,hogy összevesztünk. És én még majdnem elbőgöm magam,mikor a régi szép emlékekre gondolok. Meg párszor láttuk is egymást, de csak így kocsiból,akkor is majdnem öltük egymást a szemünkkel. Nem rég egyik barátnőmmel találkozott egy buliban, és a b.nőm meg kérdezte őt,hogy hogyhogy nem velem van, és csak annyit válaszolt,hogy: "mostanába nem vagyunk jóba,meg ha akartunk volna talizni akkor mindig valamelyikőnknek közbe jött valami,de mégis engem hibáztat mindenért". Hát persze hogy őt hibáztatom,mer mikor megmondtam neki a frankót,hogy hát kössz hogy a legjobb barátnődre nem érsz rá,mással eltudsz menni csak azzal jött hogy: Most az a bajod hogy egyszer elmentem vele a városba? HÁT INKÁBB AZVOLT A BAJOM HOGY HAZUDOT...



Nagyon hiányzik. Mit tegyek? És beszéljek vele? ,és ha igen,akkor gondoltam msn-en beszélek vele mer hogy egyáltalán mit lép,hogy neki mik a tervei, de hogyan kezdjek hozzá?

Előre is köszönöm!!!!


2009. szept. 1. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Monddd neki, hogy hiányzik. Gondolom, voltatok ilyen viszonyban, hogy ezt mondhasd...

Aztán meg jön minden magától.

Csak ne féltékenykedj, és ha esetleg fáj is, legyél megértő!

Megéri, tapasztalat.

2009. szept. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen voltunk,és mi van ha nem kölcsönös? Tök gáz lesz :/
2009. szept. 1. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:

"mostanába nem vagyunk jóba,meg ha akartunk volna talizni akkor mindig valamelyikőnknek közbe jött valami,de mégis engem hibáztat mindenért" Szerintem csak meg van sértődve, de esély van rá, hogy szeret még.

Vagy megpróbálod, vagy vársz arra hogy ő jöjjön. De ilyen mentalitással sehol nem nyerhetsz...

Esetleg kezdjed azzal, hogy szeretnél vele találkozni úgy, mint régen.

2009. szept. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

egy legjobb barátnőt nem lehet ilyen könnyen elveszteni

szal próbálj beszélni vele, veszteni nem veszthetsz

2009. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha történt valami, írj hogy mi volt!
2009. szept. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kibékültünk :)egyből találkoztunk és együtt sírtunk a boldogságtól :)
2009. szept. 3. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!