Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A szüleim elváltak, apának...

A szüleim elváltak, apának van 1 barátnője, nagyon jó fej imádom vele mindent megtudok beszélni ha BÁRMI problémám van ő az első akinek elmondom. Anyával is jóba vagyok de Lizával (apa bnőjével) talán jobban. Szerintetek ez fura?

Figyelt kérdés
Esetleg miért van ez? (Normális válaszokat) köszi!!!
2011. jún. 12. 20:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Jobban ért a fiatalok nyelvén, ennyi. Semmi gond nincsen vele, míg nem szorítod anyukádat teljesen a háttérbe.
2011. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem.Ha anyukád sem haragszik érte,akkor nem hinném,hogy bármi okbol fura lenne.
2011. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
85%
Nem lehet, hogy többet vagy apádékkal, mint anyáddal? Az én szüleim is elváltak és az én apámnak is van egy barátnője. Adriennek hívják. Nagyon jó fej, de nem mérhető anyámhoz.Igaz Adrit és apámat kb. fél évente kétszer látom 2-3 napra :S
2011. jún. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Nekem úgy tűnik ő inkább a barátnőd mint anya pótlék. De nincs ezzel semmi baj, csak ne feledd: ha fontos döntéseket kell majd meghoznod, akkor anyukád véleménye legyen a mérvadó, mert ő az, aki mindig mindenkor a te érdekedet nézi!
2011. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Abszolút nem gáz!! Főleg hogy írod, hogy azért anyuddal is jóban vagy. Vannak dolgok, amit jobban meg lehet beszélni egy "idegennel" mint azzal aki egész életedben veled volt, ismer. Lehet hogy apud barátnője jobban át tudja kívülállóként látni a problémákat amire egy anya másképp reagál. Szóval inkább örülj neki, mert általában arról szól a fáma, hogy a gyerekek nem jönnek ki a pótmamával/papával.
2011. jún. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem szorítom anyut háttérbe, és apával csak 2 hetente találkozom... Ha bármi olyan dolog volt pl. menstrúáció vele osztottam meg először és nem anyával anyával is szorongva beszélek erről :S
2011. jún. 12. 21:05
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy ilyen jó fej barátnője van édesapádnak.Egyáltalán nem furcsa, ha jól kijöttök egymással, természetesnek kellene lennie.Persze, édesanyáddal nem tudsz mindent megbeszélni, mert vannak dolgok, amit előtte esetleg szégyellsz, de egy idősebb barátnővel meg tudod osztani.Rendben van ez, és ezzel nem bántasz meg senkit, hidd el, így mindenki jól jár.Édesanyád csak úgy beszél veled, ahogy anya a lányával,az apu barátnője pedig úgy, mint egyik nő a nővel.Mondom, hogy minden rendben van.
2011. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Én is így voltam, nyugodj meg, nem probléma ez :D
2011. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Van sok olyan dolog, amit egy barátnővel könnyebb megbeszélni, mint az embernek az anyukájával. Én az ilyen dolgaimat idősebb barátnővel beszéltem meg annak idején. ebben nincs is semmi gond :) Ha fontos döntés jön, kérd ki mindenki véleményét, de döntened úgyis neked kell.
2011. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!! :)
2011. jún. 12. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!