Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Azt tudom, hogy testvérek...

Azt tudom, hogy testvérek között tilos a házasság, vagy bárminemű szexuális kapcsolat, mert abból valószínűleg nem egészséges gyerekek születnek. De így van ez a féltestvérekkel is?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 09:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%
Mindazon kívül természetellenes, perverz, biztosan csak kamaszkori fellángolás. Ki kell szeretni belőle.
2009. júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
83%

Én ezt találtam:

Az új polgári törvénykönyv (amely még nem lépett hatályba) szerint már nem tilos a másodfokú rokonok közötti házasság. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy egy férfi feleségül veheti például az öccse lányát vagy egy nő hozzámehet az unokabátyjához vagy unokaöccséhez. A módosítást azzal indokolta a kormány, hogy aránytalanul súlyos jogkövetkezmény lenne az ilyen házasság érvénytelenné nyilvánítása.


A korábbi, 1959-ben elfogadott Ptk. szerint ez még tilos volt. Vérfertőzésről csak az elsőfokú rokoni kapcsolatok esetében beszélhetünk, ezt a törvény is bünteti. Vagyis továbbra is tilos házasodni testvérrel, szülővel és féltestvérrel. Genetikai szempontból a féltestvérek között éppen olyan azonosság van, mint a másodfokú rokonság esetén, amit jelen állás szerint a májustól hatályos törvény engedélyez.

2011. dec. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
80%

Így van szerintem.

De amúgy el sem tudom képzelni, hogy ki akar szexelni a féltestvérével.

Olyan undorító, sose tudnék rokonra "úgy" gondolni!

2012. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként az első unokatestvérek között jó ideje engedélyezett már a házasság. Rosszul tudjátok, hogy nem.
2012. okt. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
21%

figyu ide figyelj !

ne halgass a többiekre hülyeséget mondanak és mindenki is hülye.

ha szeretitek egymást akkor házasodjatok össze. persze ha az anyátok neve nem egyezik akkor el tudod :D

két testvér közötti szerelem és házasság annyit mondok hogy a világ legszorosabb köteléke.

mint én és az kishúgom.

amikor a szüleinknek elmondtuk volt egy kisebb veszekedés

de megmondtuk azt is hogy magasról teszünk rá mit szabad és mit nem, az a lényeg hogy együtt vagyunk.

egy idő után bele nyugodtak

bár nem hazásodhatunk össze de így is boldogok vagyunk.

2014. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
9%
en is eggyut vagyok a hugommal de csak titokban
2014. jún. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Kutyus70 válasza:
33%

Dante Belmont és az alattalévő:


Mindketten elmebetegek vagytok, vagy cigányok! Na és most aztán lehet rasszistázni! Már az erkölcs és a morál is ellentmond testvérek (és vér szerinti bármilyen rokonok közti) szexuális kapcsolatnak, de ha nektek se erkölcsötök se morálotok nincs, legalább TUDOMÁNYOSAN nézzetek utána a dolgoknak! Bizonyított tény, hogy a rokonok közti szexuális kapcsolatból származó gyerekek betegek, vagy akár torzszülöttek is.

A cigányok közt nagyon gyakori a rokonok közti szexuális kapcsolat, meg ők ugye a törvényt is leszarják, így náluk "természetes" dolog például az unokatestvérek közti házasság. Ezért van köztük annyi beteg, annyi gnóm!!! Rengeteg ilyent látok, 20-25 éves férfi kinéz 15 évesnek mert nem fejlődött, 12-14 éves kislány 80 Kg, és kinéz 20 évesnek! Állandóan betegeskednek is, hormon betegek, deformált végtagjaik vannak, vagy éppen az egyik fülük kisebb mint a másik, és nagyon hosszan lehetne sorolni a rendellenességeiket! Szóval ha idióták vagytok legalább másokat ne biztassatok, hogy legyenek ők is idióták! És jobban járnátok, ha orvoshoz, pszichológushoz mennétek ezekkel a dolgokkal, az még mindig nem olyan nagy szégyen, ha segítséget kértek, és kezeltetnétek magatokat!

2015. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Kutyus70 válasza:
57%
És még annyit, hogy akár vallásos valaki akár nem, érdekes dolog az is, hogy már az ókorban is tisztában voltak vele, hogy ezt nem szabad! Érdemes a Bibliában is elolvasni, hogy már ott is tiltotta Isten mindazt, amit ma a törvény tilt, nem érdekes?! Tehát valószínűleg már sok sok ezer éve rájöttek a veszélyekre az emberek, pedig akkor még ugye nem volt genetika, még a gének létezéséről sem tudtak, de nem is kellett nagyon nagy tudomány ahhoz, hogy észrevegyék az emberek, hogy a szülők és gyerekek közti, a testvérek közti, az unokatestvérek közti, stb. vérrokonok közti kapcsolatokból borzalmas dolgok születnek!
2015. ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
De még ha nem lenne vérrokon, akkor is házinyúl maradna. Ha szakítotok, elég kínos lesz minden családi összejövetelen összefutni.
2015. ápr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
28%

Kutyus70 nevű felhasználó válasza:


Dante Belmont és az alattalévő:


Mindketten elmebetegek vagytok, vagy cigányok! Na és most aztán lehet rasszistázni! Már az erkölcs és a morál is ellentmond testvérek (és vér szerinti bármilyen rokonok közti) szexuális kapcsolatnak, de ha nektek se erkölcsötök se morálotok nincs, legalább TUDOMÁNYOSAN nézzetek utána a dolgoknak! Bizonyított tény, hogy a rokonok közti szexuális kapcsolatból származó gyerekek betegek, vagy akár torzszülöttek is.

A cigányok közt nagyon gyakori a rokonok közti szexuális kapcsolat, meg ők ugye a törvényt is leszarják, így náluk "természetes" dolog például az unokatestvérek közti házasság. Ezért van köztük annyi beteg, annyi gnóm!!! Rengeteg ilyent látok, 20-25 éves férfi kinéz 15 évesnek mert nem fejlődött, 12-14 éves kislány 80 Kg, és kinéz 20 évesnek! Állandóan betegeskednek is, hormon betegek, deformált végtagjaik vannak, vagy éppen az egyik fülük kisebb mint a másik, és nagyon hosszan lehetne sorolni a rendellenességeiket! Szóval ha idióták vagytok legalább másokat ne biztassatok, hogy legyenek ők is idióták! És jobban járnátok, ha orvoshoz, pszichológushoz mennétek ezekkel a dolgokkal, az még mindig nem olyan nagy szégyen, ha segítséget kértek, és kezeltetnétek magatokat!



NEM VAGYUNK CIGÁNYOK!

Magyarok vagyunk Kutyuska!


most aztán lehet rasszistázni(ezen nagyot röhögtem)

hát igazából részben én is rasszista vagyok meg szadista is.

a cigányoknak két fajtája van

1. a normális aki jól lett nevelve

2. kötözködős. annyira hogy még a fát is megveri ha nekimegy és aztán őt viszik a mentővel.


olyan részben vagyok szadista: hogy a kötözködős fajtát esetek 100% ban eltiprom ha nem tartja tőlem az 5méteres távolságot. (bár bármilyen más fajúból is felőlem lehet cigány,magyar,néger tökmindegy) a lényegen nem változtat.


Mindketten elmebetegek vagytok.


még hogyha elmebeteg is vagyok a gondolkodásmódom túl tesz még egy pszichomókusén is.

régen volt egy eset amikor elmentem pszichomókushoz a szüleim kérésére.

a pszichológus futott ki azt ordibálva hogy nem bírja tovább és azóta nem engednek pszichológus közelébe sem.



Ezért van köztük annyi beteg, annyi gnóm!!! Rengeteg ilyent látok, 20-25 éves férfi kinéz 15 évesnek mert nem fejlődött, 12-14 éves kislány 80 Kg, és kinéz 20 évesnek! Állandóan betegeskednek is, hormon betegek, deformált végtagjaik vannak, vagy éppen az egyik fülük kisebb mint a másik, és nagyon hosszan lehetne sorolni a rendellenességeiket!


itt az a helyzet hogy van egy 4éves lányunk és egy 2éves kisfiunk és makk egészségesek.


Zsófi úgy született hogy a jobb szemén szürke hályog volt amit 2hónapos korában műtéttel eltávolítottak. még egy orvos ismerősömet is kérdeztem aki tud róla és azt mondta hogy Rubeola vagy Toxoplasma vírustól lehetett.


Feri meg teljeen egészségesen született.


mielőtt azt mondanád hogy mástól vannak, megnyugtatlak tőlem vannak. Rékának én voltam az első és az egyetlen vagyok. mindig együtt lógtunk meg egy ágyon aludtunk még amikor a barátnőivel ment valahová oda is elhívott engem.


ja és ráadásul Zsófinak ugyanolyan barna haja van és zöld szeme mint nekem.


Ferinek is zöld a szeme csak neki pont olyan szép világosszőke haja van mint Rékának.



két lehetőség van.

1. rohadtul szeret minket valaki odafent

2. vagy csak egyszerűen féltestvérek vagyunk amit a szüleink nem mertnek elmondani valami okból kifolyólag.


a 2. at onnan következtettem hogy egyetlen rokonunknak sincs zöld szeme rajtam és a gyerekeinken kívül.


3 dolog van amit rühellek.

1. emberek akik parancsolgatnak nekem.

2. emberek akik szembeszállnak velem.

3. az olyan aberált agyú retardált barmok akik miatt szinte könyvet kell írnom az életemről.

2015. máj. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!