Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért akarja azt az apám,...

Miért akarja azt az apám, hogy egyedül legyek?

Figyelt kérdés
Majdnem 20 éves lány vagyok. Valamelyik nap nálunk járt a mamám, és mondta, hogy a stafírungjaim száma kibővült egy porszívóval is (évek óta gyűjtöget mindent nekem, hogy legyen, majd mikor férjhez megyek :)), és hogy már mennyi mindenem van, szóljak ha egy megfelelő legényt is találtam. Erre apa azt mondta, hogy "Ne legyen neki senkije se." Nekem ez persze nagyon rosszul esett, és mamám mondta erre, hogy de hát most már nem soká a saját lábára kell állnia, meg önálló életet kezdenie, az volt a válasz, hogy "Azt lehet egyedül is." Eddig egyetlen komolyabb kapcsolatom volt, annak is vége már egy éve, de előtte is és azóta is apám folyamatosan hangoztatja, hogy én ne menjek férjhez. Nem tudom, ez neki miért lenne jó? A válása után ő is új életet kezdett, barátnője van, és én soha nem szóltam meg a szerelmét vagy bármi ilyesmi. Azt viszont mindig tervezgeti, hogy majd az unokái mindig nála lesznek, de fogalmam sincs, ezt férfi nélkül, hogy gondolta, és pláne azt nem tudom, hogy miért. Szerintetek?
2011. júl. 1. 15:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Ő nem azt akarja hogy ne legyen senkid hanem azt hogy ne házasodj meg."


Nem hiszem, hogy egy szülő házasságon kívüli gyerekeket kíván a lányának.

Öregnek most ilyen kedve van, máskor más lesz. Lehet, hogy én is kicsit fura leszek, ha a lányomhoz megérkeznek az első udvarlók.

2011. júl. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!