Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elviselni egy...

Hogy lehet elviselni egy undorító aljas anyóst?

Figyelt kérdés
Aki még afiát sem szerti igazán nem akarok részletek irni csak hogy zudnám tulélni lenyelni amikrt csinál mond . ésvita jobb vagy a hallgatás. Sajnos párom nem dolgozik az anyja miatt mert ő mondta hogy igy legyen mert ő majd segit igy is van segitget, . Csak nem elég és hát hántorgatja meg dirigál. Hogy érteseem meg a férjemmel hogy dolgozozzon és külön élet család kell. nem birok kikészültem végem feladom.
2011. júl. 25. 20:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

Hozzámentél?

Gratulálok...

2011. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
egyet értek az elsővel. Hozzá mentél és nem is tisztáztátok, hogy egyezik e a terveitek a jövőre nézzve? Meg mi az, hogy egy felnőt férfi nem dolgozik????????
2011. júl. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Azért a párod se semmi, miért tartatja el magát. Legyen már férfi, hogy akarsz tőle családot. Nem csak az anyós a ludas.
2011. júl. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
megint egy ingyen élő ember.
2011. júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Anyuci mondja meg a kicsi fiának, hogy ne dolgozzon, majd ő eltartja... Gratulálok!

Egy javaslatom van, csomagold össze a motyódat, költözz el, add be a válókeresetet és válj el! Keress magadnak egy férfit, hagyd meg anyucinak a kis lusta fiacskáját.

Hidd el, az ilyen anyóssal semmit sem lehet csinálni, legalábbis egyedül nem tehetsz semmit, de a férjed soha nem fog melléd állni. Már rég fel kellett volna szednie a fenekén a ráncot és elvágni a köldökzsinórt.

2011. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
tudom a párom ... de már nem tudok lépni.. gyerekkel kis faluból ..mikor kezdtük az életet dolgozott tudtam hogy ilyen de hogy ennyire..ugy gondoltam dolgozunk albi aztán sajátház..de semmi.. hazakerültünk pestről vidékre azóta anyós dirigál mert segit havi pár ezer ft ot hogy nem éhezzünk nekem meg kuss mert a gyerekemert mégsem éheztethetem ..lépni nem tudok mert kihgez hova a bizonytalanba ..
2011. júl. 25. 20:30
 7/18 anonim ***** válasza:
16%

A pénze nem undorító, ugye?


Meny vagyok én is, de az ilyenektől falnak megyek.

2011. júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
sajnos muszáj elvennem mert .. a drága párom nem dolgozik MIATTA MERT Ő KIOKTATTA NEM KELL MENNED FIACSKÁM MERT NEHÉZ MUNKA MAJD ÉN ADOK. és gyerekem nem éhezhet nem járhat meztelen.. a gyedem kevés...ráadásull apuka igen válogatós reggeli ebéd vacsi kell neki deszerttel ha nincs meg én nem tudom beosztani a pénz ... mindemellet ha van pénze dugdossa előlem.. na ettől menj falnak kedves utolsó-
2011. júl. 25. 20:39
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
én ott hagynám..
2011. júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

Talán szólhatnál a férjednek, hogy a mamika sem él örökké.

Szóval ha mondjuk a férjed 10 évig az anyja kenyerén él, akkor 10 év múlva gyakorlat nélkül hol kap állást?

Nevetséges, hogy felnőtt emberek nem állnak a saját lábukra.

Ha nagyon nem bírod költözz vissza Bp-re.

Egy életed van, az is rövid lehet, minek szenvedni. Még a végén te patkolsz el előbb és nem az anyós.

2011. júl. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!