Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit csináljak? Miért ilyenek...

Mit csináljak? Miért ilyenek velem?

Figyelt kérdés
Bent voltam a barátnőmnél és lementünk a plázába,találkoztunk mamámmal és mivel ők sokszor nem értenek meg engem és ilyenek én ezt kimutatom a beszédemen(fellengzősség)És nem enged el többet apa mert hogy én hogy beszélek a mamámmal.Mivel vehetném rá hogy engedjen?
2011. júl. 28. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
tiszteld az idősebbet és normálisan szólj hozzájuk, nem kell játszani a nagy embert
2011. júl. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Igaza van apudnak. Majd ha megtanulsz normálisan beszélni a rokonaiddal, mehetsz, addig ücsörögj és gondolkodj.
2011. júl. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem kérj bocsánatot először mamádtól, utána pedig apudtól.

Aztán ha valami nem tetszik, ne beszélj úgy, ahogy. Elég ha úgy gondolod, hogy ez neked nem jó, nem kell így kimutatni.

A legokosabb, ha megbeszéled velük a problémáidat.

Ha bocsánatot kérsz, elengednek.:)

2011. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogadj nekik szót,légy udvarias jó kislány.Ne ellenkezz úgyis ők fognak győzni.Hidd el hamarabb elengednek bárhová.Ja és kérj bocsánatot.
2011. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ó, ezek a buta szülők, hogy szegény kamasz lányukat ilyen terrorban tartják, és nem értik meg. egyenlőre ők a szüleid és nem fordítva, mi volna, ha megpróbálnál tisztességesen beszélni velük, elvégre tőlük függ a jövőd és boldogulásod.
2011. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerinted nekik, hogy esik, hogy a lányuk egy plázában a barátnője előtt flegmázik velük. Ők csak a helyes irányba akarnak terelni. Azért nem értenek meg, mert talán ők tapasztaltabbak.
2011. júl. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Cuccster ***** válasza:
89%

Tiszteld az idősebbet, és annak megfelelően beszélj és viselkedj vele!

Kérj bocsánatot, de őszintén!

Örülj, hogy kaját raknak eléd, ruhát adnak rád, és van hol aludnod.. sőt talán még ari rózsaszín érintőképernyős telót is vettek neked..

Szóval jön a régi és igaz mondás.. "Amíg az én házamban laksz.." és ez nagyon igaz rád.

Nálam garantáltan nem úsztad volna meg egy ejnye bejnyével. Tehát mint látod szerencsés vagy a szüleiddel! :)

2011. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Cidázd le, megenyhül.
2011. júl. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!