Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért viselkedik igy velem az...

Miért viselkedik igy velem az élettársam?

Figyelt kérdés
Ugy érzem nem törödik velem,de ezt nem csak érzem hanem igy is van,soha nem puszil meg,nem ölel meg és nem érzem,hogy szeretne.Lehet azért mert már régota együtt vagyunk?
2011. szept. 24. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom mert te is ilyen vagy vele
2011. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt??Úgy érzed régen többet törődött veled?Te törődsz vele eleget?
2011. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Valószínűleg azért nem puszilgat, ölelget és azért nem foglakozik veled, mert tényleg nem szeret.

Nem hiszem el azt, hogy ha valaki azt mondja, hogy ő másképp mutatja ki a szeretetét.

Az ölelés, gyengédség az alap, ha ez nincs meg, akkor ott nincs szeretet.

Vagy téged nem szeret, vagy senkit nem képes szeretni, mert ilyen rideg ember.

Ezt már csak te tudhatod!

2011. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
törödöm vele és ez fáj hogy ö nem viszonozza ugyan ezt,máskor többet törödött velem,5 és fél éve vagyunk együtt.
2011. szept. 24. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy mert már nem szeret.
2011. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
ha valami bánt szóva kell tenni. pl az én párom nagyon zárkózott ilyen szempontból de sokszor elmondtam hogy én igénylem a gyengédséget és nem szeretnék úgy megöregedni hogy egymás közelségét sem bírjuk és csak élünk egymás mellett. nem csak el kell várni ezt hanem tenni érte és megbeszélni. ha értelemes emberek vagytok akkor ezen lehet segíteni.
2011. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!