Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Tetszik nektek az Alma név?

Tetszik nektek az Alma név?

Figyelt kérdés
Nemrég hallottam és nekem nagyon megtetszett.Szerintetek sznob ez a név?
2011. aug. 24. 16:13
1 2
 11/18 anonim válasza:
44%

Az alma nevű emberekbe igen gyakran beleharapnak!

Nem túl szerencsés név.

2011. szept. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
jahaj milyen rohadt viccesek és szánalmasak vagytok -.-"
2011. szept. 24. 13:37
 13/18 gabriella83 válasza:
Az en bebim Alma lett..most 10 hetes es most sem talalnek neki szebb nevet! Olyan nevet kerestunk amit "kulfoldiul" is ki lehet mondani mert az apja nem magyar, sokat vacillaltunk mikoris egy Alma nevu heber ragorol jott az otlet: legyen Alma! Tovabb nem is gondolkodtunk.heberul azt jelenti kis holgy, spanyolul meg allitolag azt hogy lelek. Keves ember viseli itthon is-otthon is.
2012. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Yoperhonen válasza:
Hehe, kedves utolso, mintha a sajàt velemenyemet latnam :))) a mi babank is Alma, 5 hettel fiatalabb a tiednel, s nalunk is kulfoldi az apuka. Nekem alapbol tetszenek az "ertelmes" nevek, s az Alma volt az, aminek magyarul is, s spanyolul is van jelentese. Imadom a lanyom nevet!!! Szerintem Pont hogy nem sznob, inkabb kedves. Engem a Nikoletta, Henrietta, Szabina, Vivien s tarsaitol ver ki a frasz, de mki ugy nevezi a gyerekit ahogy akarja, attol, hogy nem tetszik a neve, meg lehetUnk joban :)
2013. nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Egyébként az Alma névnek semmi köze a gyümölcshöz.

[link]

2016. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Haha! Én is Alma vagyok és semmi bajom nincs a nevemmel. Ha megismerek valakit elejt mindig egy hülye poént, de utána már nem foglalkozik vele. Ez a név egyáltalán nem szívatás.
2018. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Eszterida válasza:
10.válaszoló.Adom a szomszédokat.
2018. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Úgy hívnak. Egész életemben csúfoltak, szekáltak, de mostmár meg sem hallom. Szerintem ne adjatok ilyen nevet a gyereketeknek, mert mostanában olyan sok a "kedves" ember. De egyébként, ha elvonatkoztatsz a jelentésétől, akkor szép. De én a második nevemet használom, tehát...
2019. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!