Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Leendő anyóssal hogy alakitsak...

Leendő anyóssal hogy alakitsak ki jó viszonyt?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk túl rég együtt,már be lettem mutatva,igazából első lány vagyok,akit párom bemutat (25 feett vagyunk pedig).

Látom rjata hogy rossz szemmel nézi a kapcsolatunkat,hogy "elveszem tőle a kisfiát",és hasonlók.

Normális nő vagyok,biztos egzisztenciával,és többen mondták hogy párom sokkal életvidámabb mióta velem van.


Nem akarok rossz viszonyt,még is csak az anyja,de már a nézése is kiborit,benne van a szemében a "már megint itt vagy?"...

Nálam vagyunk leginkább,de amig nem költözünk össze,addig náluk is vagyunk (nem én akartam).

Mit tegyek hogy ne csak látszólag szeressen?


2011. szept. 28. 10:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Légy önmagad, mert ha megpróbálsz a kedvében járni mindenféle trükkel az nem fog örökké menni, és akkor majd tényleg kötekedhet veled hogy megváltoztál stb..
2011. szept. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
anyóssal nem lehet jó viszonyt kialakítani.
2011. szept. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Önmagam voltam eddig,nem akarom megjátszani magam.

Igazából semmi olyat nem láthat bennem,ami negativ,amikor ott vagyok,próbálok normálisan beszélgetni velük (apuka látványosan örül nekem,és ez öszinte),vagy kettesben vagyunk,de minden nézésében benne van az utálat első perctől.

2011. szept. 28. 10:22
 4/19 anonim ***** válasza:
67%

Na, az ilyen anyóssal sok mindent nem lehet kezdeni... Jópozizásnál mélyebbre nem valószínű, hogy valaha is eljuttok. Kerüld, mint a forró kását és kész. Találkozzatok, amikor nagyon muszáj (karácsony, szülinap...) és ennyi.


Szegényem, vigyázz majd, amikor esetleg gyerek is lesz, mert az ilyen anyós szokta magának kisajátítani a kicsit...

2011. szept. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Végülis nem vele élsz együtt azt a kis időt meg kibírod. Viselkedj természetesen és ne filózd túl, mi van a szemében meg mi nem, mert lehet hogy csak te képzeled bele. Majd megszokja a helyzetet. Gondold el ha a fia 25 évig senkit nem vitt haza akkor neki is szoknia kell a szitut. (én is jártam ugyanilyen cipőben azért mondom, semmi bajunk egymással anyós pajtival, és hát szerencsére nem kell túl sok időt együtt töltenünk ;)
2011. szept. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben fokozottan igaz, hogy "kettőn áll a vásár". Te hiába próbálsz jó kapcsolatot kialakítani vele, ha ő makacs. Annyit tehetsz, hogy tisztelettudóan viselkedsz vele, szeretned nem muszáj. Majd idővel, ha látja, hogy szeretitek egymást és ragaszkodtok egymáshoz, ő is megenyhül irántad.
2011. szept. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk ugyan ez volt, bár nem én voltam az első akit a párom bemutatott.

Amúgy is szeretek sütni, főzni, mindig segítettem neki, önmagam adtam, csak aztán a "kisfia" úgy gondolta, hogy feleségül vesz(utána tudtuk meg, hogy a baba is jönni akar:)), azóta gyűlöl. Nem is akarta, hogy megtartsuk a babát, az esküvőt meg pláne nem.


De azóta feleségül vett(mellesleg ő sírt a legjobban az egész esküvő alatt) és itt rugdos a pocimban a kisbabánk..:)

Úgyhogy add önmagad, nem neki kell szeretni, hanem a párodnak. Ja és kitartás!:))

Üdv egy boldog 23 hetes kismama:)

2011. szept. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
sok mindent saját káromon tanulok,egyet viszont másén megtanultam: se saját se a párom szüleihez nem költözöm soha.De a szomszédba se.
2011. szept. 28. 10:27
 9/19 A kérdező kommentje:

nem neki kell szeretni, hanem a párodnak


jó,jó,de nem akarom a következő 20-30 évben a hátam mögötti sutyorgást visszahallani,meg hogy majd a gyerkeeinket ellenem próbálja uszitani (nagyim ilyen volt)


sok boldogságot a picurhoz:)

2011. szept. 28. 10:29
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát, azon kívül, hogy udvarias vagy, nem nagyon tudok jobbat.

Talán annyit, hogy a szerepek ne cserélődjenek fel. Tehát ő a párod anyja - ismerd el,

te pedig a párja, ennek elismerését te is elvárhatod.

Neki is nehéz lehet, te még nem tudod, akinek gyereke (főleg fia van) és egyszer csak megjelenik egy másik nő.

2011. szept. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!