Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mar 16 elmultam es szeretnem...

Mar 16 elmultam es szeretnem ha apu legalabb felevente elengedne egyszer discoba. Mit tegyek vagy mondjak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnem ha egy kicsit kimozdulnek nem csak vasarnaponkent 4-5 orat kint ulni valamek etteremben vagy a parkban csovelni......
2011. okt. 7. 17:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szépen odamész és aztmondod: "Apa elmegyek discoba majd valamikor jövök" És ne úgy mond hogy: "Apa! elmehetek discoba?" Mert így sosem fog elengedni.
2011. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

1.nek hívd félre és beszéljetek a szexről...

na komolyra véve mond neki h szeretnél elmenni diszkoba időben hazamész vigyázol magadra,barátokkal mész,vagy a komolyabb verzió amit az első kommentelő mondott ...:SSde abbol rosszul is kijöhetsz:)

2011. okt. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
előző vagyok,de úgy tényleg ne kérdezd h elmehetek e?...az automatikus nem:D...nekem arra még be se fejezem a kérdésem má nem ,nem ,nem:Dkicsit talán a túl szerény és a vadállat között szépen kérdezd meg ....
2011. okt. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
koszonom nektek de az en apum elegge nehez eset.....amugy csak jo lenne ha ma elengedne mert egy jo baratom ott tartja es meghivott es en is meghivtam o eljott es nem lenne szep tolem ha nemet mondanak
2011. okt. 7. 17:42
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéljétek meg. Amit az első mondott, azt nem feltétlen javaslom, én például ha anno így odaálltam volna apám elé, kb két hatalmass pofont kaptam volna egy "Irány a szobádba!" kíséretében.


Keressetek áthidaló megoldást. Bár most ha félévente akarsz diszkózni, az azt jelenti, hogy 18 éves korodig kb. 3 alkalmat hagynál ki, ez tényleg annyira sok?

2011. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jahogy szülinapi buli? Akkor azzal érvelj.
2011. okt. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
hát akkor azt hangsúllyal mond h a legjobb barátaid is ott lesznek
2011. okt. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem muszaly jarnom annyira nem vagyom csak egy baratom szuli napja van es szamit ram legalabb most az egyszer engedne el :(((
2011. okt. 7. 17:46
 9/15 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetbe voltam csak nekem nevelő apám volt és anyukám mellettem állt ő engedett,nevelő apám nem!neked nincs valaki aki így melléd állna?és ott lenne ő is mikor beszélsz vele erről?
2011. okt. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy anyukam nem szol bele mert itt az apu szava el es a mamame de az apue jobban de anyu meg ugy sem fog nekem ilyet megtenni mert meg rosszabbat tenne a dologgal
2011. okt. 7. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!