Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Honnan tudhatom, hogy ők...

Honnan tudhatom, hogy ők tényleg az igazi szüleim?

Figyelt kérdés

Vannak rólam kiskori képek.(bizonyítékok) De én úgy érzem nem ők a szüleim. Nem sokban hasonlítok rájuk. Viszont van egy ismerősöm. (nagyon szeretem) Nagyon sokat érdeklődik utánam, és a felesége is. Mindíg kérdezi, hogy mi van velem. Apuval is elég jó barátságban van már rég óta. Van 3fia. (Nekem 4bátyám...mindegyik féltestvér) Úgy érzem inkább rájuk hasonlítok, mint a "szüleimre". Én lovaglok, erre szentelem minden szabadidőm. Ők is. Van 3lovuk. Ő volt az első edzőm. Apunak csak 30éve voltak lovai de nem sokáig... talán egy évig. Lovaglásban nem volt ott, és most sincs. Nem hinném, hogy tőle örököltem ezt a lómániát. Szóval néha nem érzem őket szüleimnek. Nem akarok semmi balhét, vagy rosszat. Ez is csak 1x átment az agyamon. Nem akarok semmit kérdezni, vagy kideríteni. Csak azt szeretném tudni, hogy szerintetek lehetséges-e hogy nem ők a szüleim? (Csak normális válaszokat!Kérlek!)


12/l


2011. okt. 14. 19:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%

kevés esély van rá, hogy nem ők lennének.

minden 2. korod beli kislány lómániás,és különben sem örökölhető egy állat szeretete...

2011. okt. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
csak nekem ez sokkal komolyabb... nekem van 25lovam és versenyszerűen lovaglok 6éve...
2011. okt. 14. 20:07
 3/28 A kérdező kommentje:
2lovam *
2011. okt. 14. 20:07
 4/28 anonim ***** válasza:
40%
Haaaagyjuk már ezt a lómániát, annyira szánalmas, hogy ha valaki lovazik, akkor tipikus lómániás -.-" Más, hogy van két saját lova, takarít alattuk, és úgy kezeli őket, mint a gyerekeit, meg a mindeneit konkrétan, meg hogy jaaaaj, énkicsipónimgyönyörűpónim... Álljatok le ezzel, mert rohadt idegesítő... Egyébként nem valószínű, csomószor van, hogy pl rokonokra hasonlítassz, nem feltétlen a szüleidre... Egyébként előállhatsz az ötlettel, nem hiszem, hogy megsértődnének, megkérdezheted, de csak normálisan, nem bántón... Én meg szoktam kérdezni, hogy van-e eltitkolt ikertesóm, meg ilyenek...:D 15L
2011. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
72%
Egy kicsit beteges, hogy "kitagadnád" a szüleidet, mert valaki másnak az a hobbija/érdeklődési köre, mint neked.
2011. okt. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%

kamaszkorban teljesen normálisak az ilyen gondolatok, az identitáskeresés része. kizárt, hogy ismerősék lennének az igazi szüleid, mert az örökbefogadás nem így szokott menni, de ennyi idősen természetes, ha valakivel ösztönösen azonosulsz az ismerős felnőttek közül, és nem feltétlenüla szülőknek kell annak lennie.


ha megtalálod a születési anyakönyvi kivonatodat, akkor látni fogod, hogy anyukád az igazi anyukád-e (azt meg csak nem tételezed fel, hogy akkor az apukád nem az igazi). ha nem tudod, hol tartják, kérd el anyukádtól, mondd azt, hogy a vércsoportodra vagy kíváncsi és hátha rajta van. de szerintem 100%, hogy ők az igazi szüleid :)

2011. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 bánomisén ***** válasza:
100%

Szerintem a lovak szeretete semmit sem bizonyít. Én is lovagoltam kamaszfejjel, pedig a családunkból a világon senki nem tud lovagolni.


Kamaszkoromban nekem is megfordult a fejemben, hogy csecsemőkoromban elcseréltek és nem a jó családban élek, de szerintem ezen mindenki átesik.


A szüleid a szüleid, az meg, hogy olyan hobbid van, amit ők nem csinálnak, de te igen, az előfordul. Hogy egy ismerősnek ugyanaz a hobbija, mint neked, az is előfordul, ettől még nem vagytok rokonok. Velem sem vagy rokonságban, pedig én is tudok lovagolni :-)

2011. okt. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
azért köszi utolsó :) nem énkicsipónizok...
2011. okt. 14. 20:20
 9/28 anonim ***** válasza:
50%

kinézetre kire hasonlítasz? :D


amúgy régen én is ilyeneken gondolkodtam....és néha még ma is,mikor összeveszek anyámékkal,eszembe jut,hogy hogy a francba lehetnek ők a szüleim mikor belsőre tökre más vagyok mint ők? :||


de sajnos kinézetre anyámra ütöttem


13l

2011. okt. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
utolsó elötti*
2011. okt. 14. 20:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!