Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért ilyenek a szüleim?...

Miért ilyenek a szüleim? (minden válasz jól jön! )

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,nem valami társasági lány de szeretem ha jo emberek között vagyok.Nem szoktam ki járni,sem szórakozni vagy más helyekre,éppen ezért nincsenek barátaim sem.Ennek az oka a szüleim,mert sehova nem engednek el.Ha üzletbe megyek,engedélyt kell kérnem,ha barátnőmhöz,apu nem enged,anyu csak ha háziért megyek.Pasi?szó se lehet róla.Egész nap itthon ülnek(ha nem dolgoznak),soha nem mozdulnak ki(anyu 37,apu 45).Nem akarom úgy végezni mint ők,nem akarok bent ülni,de ha ezt így kimondom nekik,anyu leordít,apu meg nem hadja h beszéljek.(képes megütni is ).Ha sírok?Anyu erre:Jobb ha elviszlek dokihoz,mert bolond vagy .Mi bajuk lehet.
2011. szept. 4. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Hazudni tanít, aki tiltással nevel..
2011. szept. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Biztos féltenek . De nem veszik észre hogy már felnőttél. Biztosan csak a legjobbat akarják neked és ezzel megfosztanak az örömeidtől. Sajnálom hogy ilyenek a szüleid. Remélem minél előbb javul a helyzeted. Sok sikert hozzá!
2011. szept. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyetemre menj másik városba, költözz el otthonról, akár koliba. Amiről nem tudnak az nem fáj. Addig emg csak kihúzod valahogy.

Amúgymeg ha fellázadnál és elmennél, akkor mi lenne? Semmi. Amíg hagyod magad, így fognak viselkedni, ha otthon maradsz.

2011. szept. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha teheted, légy kollégista!


Azok a szülők ilyenek, akik maguk is ilyen körülmények között nőttek fel, magam is sokszor hallottam apámtól "Ezt kaptam, ennyit tudok adni" holott ez nem helyes :(

2011. szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen ismerősöm. Szintén 18, lány. Egyetemista. Őt is baromira féltik, az apja abba is beleszólt, hogy a felvételi lapján melyik iskolát jelölheti meg és melyiket nem... Azt akarja, hogy minél tovább a közelében legyen, lelkileg teljesen tönkreteszi szerencsétlent. Sosem értettem az ilyen családokat. Én sokat panaszkodok az enyémre, de amikor ilyeneket olvasok mégis hálát adok, hogy anyámék milyen engedékenyek, most már persze mert 21 vagyok, de igazából fiatalabb koromban sem volt probléma. Engem sok helyre engedtek, de soha semmi gond nem volt. Szerintem féltenek, de ez már nagyon durva. Lehet, hogy nem akarják, hogy olyan legyél, mint a mostanában szokásos sok elzüllött kis tini.
2011. szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Már volt h elszöktem..háború volt miatta.Apu majdnem h megölt...
2011. szept. 4. 21:13
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen szülőknek kéne orvos,mint a tieid.

Próbálj meg koliba menni,vagy minnél hamarabb elköltözni.

2011. szept. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

velem is ezt csinálták... nem mentem haza.

egyik nap kilógtam, három napig nem láttak.

a rendőrők nem kezdenek nyomozást olyan hamar, ha 18 év fölötti vagy. simán megteheted, hogy beijeszted őket.

nálam bejött, mert azóta elendegnek.

igaz, hogy eleinte rengeteg harccal járt, de kénytelenek voltak beletörődni.

megmondtam nekik, hogy ha nem engednek el sehova, el fogok húzni otthonról, és sose látnak, és az sem fog érdekelni, ha csöves leszek, és az utcán döglök meg.

vittem az útlevelem is, meg egy kis táskában pár fontos ruhát.

valakinél csak ez hat...valakinél meg még ez sem :/

a koli is jó megoldás lehet, csakhogy velem közölték, hogy ők ugyan nem fizetik, ide fogok szépen járni a helyi suliba.

tehát ha ilyenek, akkor a koli kiesett, mint megoldás...

mert átlagba az ilyen szülők betegek, és betegesen magukhoz akarják láncolni a gyereket

20/L

2011. szept. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Anyu 37, te 18? Akkor talán csak attól fél, hogy te is idejekorán elkezded a felnőttesdit játszani, ahogyan ő tette.
2011. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez akkor sem jó így,ahogy csinálja,bármiért is csinálja.
2011. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!