Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Honnan tudhatom, hogy ők...

Honnan tudhatom, hogy ők tényleg az igazi szüleim?

Figyelt kérdés

Vannak rólam kiskori képek.(bizonyítékok) De én úgy érzem nem ők a szüleim. Nem sokban hasonlítok rájuk. Viszont van egy ismerősöm. (nagyon szeretem) Nagyon sokat érdeklődik utánam, és a felesége is. Mindíg kérdezi, hogy mi van velem. Apuval is elég jó barátságban van már rég óta. Van 3fia. (Nekem 4bátyám...mindegyik féltestvér) Úgy érzem inkább rájuk hasonlítok, mint a "szüleimre". Én lovaglok, erre szentelem minden szabadidőm. Ők is. Van 3lovuk. Ő volt az első edzőm. Apunak csak 30éve voltak lovai de nem sokáig... talán egy évig. Lovaglásban nem volt ott, és most sincs. Nem hinném, hogy tőle örököltem ezt a lómániát. Szóval néha nem érzem őket szüleimnek. Nem akarok semmi balhét, vagy rosszat. Ez is csak 1x átment az agyamon. Nem akarok semmit kérdezni, vagy kideríteni. Csak azt szeretném tudni, hogy szerintetek lehetséges-e hogy nem ők a szüleim? (Csak normális válaszokat!Kérlek!)


12/l


2011. okt. 14. 19:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
39%
hát nem tom mennyire normális dolog,hogy valaki azon filózik TIZENKÉT évesen, hogy vajon a szülei e az IGAZI szülei...pusztán egy hobby/szenvedély miatt. na nemár!
2011. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
86%
Ha féltesóidra hasonlítasz, az is azt jelenti, hogy vannak közös génjeitek. De ha senkire nem hasonlítanál, az akkor sem jelentené, hogy nem a vér szerinti szüleid nevelnek. Nagyon valószínű, hogy ők a vér szerinti szüleid. Egyébként az az ismerős vagy a felesége hasonlít rád másban is, mint a lószeretetben, esetleg külsőleg?
2011. okt. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodj el egy kicsit. Ha az a pár nevel 3 gyereket, akkor minek dobja ki a negyediket. Valamint, ha a szüleidnek már eleve volt 4, akkor minek fogadtak volna örökbe téged is.

Minden kamasz gyerek azt hiszi, h örökbefogadták v eltitkolt tesója van stb. Én nem elcserélt hercegnőnek hittem magam. Meg is gyártottam a saját kis sztorimat.

2011. okt. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó lenne az emberek élete, ha mindenki összetéveszthetetlenül a szüleit másolná külsőben, vagy természetben.

Kamaszkorban az ember néha annyira távolinak érezheti a szüleit gondolkodásban, viselkedésben, hogy megfordul(hat) néha a fejében: hogy tudott ez a két ember összehozni engem??? De azért azt te sem gondolod komolyan, hogy azért mert apukádnak van egy ló,-és jóbarátja, te pedig szereted a lovakat, a baráték "ajándékoztak" a szüleidnek.:-))

A fiamnak van egy barátja. Nagyon rendes, tisztességes emberek a szülei. A fiuk imád nálunk lenni, sokszor el is mondta, hogy néha őszintébben és többet el mer mesélni magáról nekem, mint az anyukájának. Akit egyébként nagyon szeret. Ráadásul nem egyszer előfordult már, hogy teljesen véletlenül a kedvenc ételét főztem, anélkül, hogy tudtam volna róla. Ő gyakran hív engem pótmamának, én meg őt pótfiamnak.:-)))De ettől még meg sem fordul a fejében, hogy a szülei nem "igazi" szülei lennének...Ez csacsiság, verd ki a fejedből. A szüleidnek pedig szóba se hozd, azt hiszem nagyon megbántanád őket.

2011. okt. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
55%

" De ha senkire nem hasonlítanál, az akkor sem jelentené, hogy nem a vér szerinti szüleid nevelnek."

Miért is??

2011. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
55%
20:32: recesszív gének, nézz utána
2011. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Az apósom temetésén találkoztam apósom öccsével.Az én férjem kiköpött nagybátyja volt.Tök mása,mondtam az anyósomnak,nem igaz,hogy nem , az apja ez a testvér.Van a szomszédban egy fiatalember is aki véletlen se hasonlít egyik szülőre sem.Bennem is felmerült,hogy úgy fogadták örökbe.Ez semmit sem jelent.
2011. okt. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
78%
Evolúció, ami elnagyolva egyfajta folyásirányt jelent, tehát nem egy tó ez, hanem egy folyó. Minden generáció génmutáción megy át. Hát Istenem ha valaki éppen egy akkorát ugrott a mutációban, hogy nem is hasonlít a szüleire! A fejlődés folytonosságot mutat és megállíthatatlan. Szóval akkor szóljon vki, ha mindenben hasonlít a szülőjére, mert akkor hanyatt esek a helyszínen.
2011. okt. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

12 évesen,nekem is megfordult ez a fejemben.Főleg amikor veszekedtek velem,hogy nagyobb rendet tarthatnék a szobámban.

Ló mániám nekem is volt,imádtam lovagolni.Valszeg dédapámtól örököltem,anno neki voltak versenylovai.Anyám pl.fél a lovaktól a mai napig is,apámat meg hidegen hagyta mindig is a lovaglás.

Az ismerősödék,meg gondolom kedvességből érdeklődnek utánad,főleg ha olyan nagy lóbarátok.

Amúgy ha előkeríted a születési anyakönyvi kivonatodat,abban benne vannak a adatok..az eredetiek.

Ennyire egyszerű.

De ne kombinálj addig,míg nem láttad a születésidet,felesleges.

2011. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen én is azt gondoltam, hogy a szüleim nem is az igazi szüleim. Sőt, abban is biztos voltam, hogy van egy eltitkolt ikertestvérem :D
2011. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!