Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Van mód a féltestvérünk...

Van mód a féltestvérünk felkeresésére, ha csupán az édesanya nevét tudjuk?

Figyelt kérdés
Fültanúja voltam a szüleim beszélgetésének, aminek témája a következő volt: "könyörögtél, hogy ne mondja el senkinek, hogy Zoli(nevezzük így a vér szerinti bátyámat) előtt született gyereked". Ennek már több mint egy hete, és úgy érzem felemészt, hogy senkinek sem beszélhetek erről. Nincs jó viszonyom a szüleimmel, egyáltalán nem bizalmas, szóval elképzelhetetlen hogy rákérdezzek konkrétan a dolgokra. Gondoltam rá, hogy a bátyámmal megosztom a dolgot, mivel azonban nem tudom a körülményeket, jobb szeretném egyedül végigjárni az utat, hogy legalább azt megtudjam, életben van-e, vagy elvetették még anno. Remélem tudtok segíteni! Köszönöm, 17 éves lány
2011. dec. 31. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig egyszerűen rá kell kérdezni! Megérthetik, hogy tartozik rád is, mert a te testvéredről van szó. Egy gyereket nem szabad eltitkolni.
2011. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ilyen egyszerű ez. A családunk így is nagyon hadilábon áll. Látszólag, egy szerető, keresztény család vagyunk, ugyanakkor a szüleim már több mint 4 éve nem alszanak már együtt, ráadásul van egy 7 éves tesóm akiben ugyancsak hatalmas törést okozna a dolog. Ugyanakkor ez a semmittevés, az hogy nem tudok a dologról senkinek sem beszélni, tényleg felemészt! Akárhányszor az anyukámról legyen szó, mindig ez jut az eszembe róla.
2011. dec. 31. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy esetleg meghalt a gyerek?
2011. dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy természetes úton halt meg, de az biztos, hogy nem az én apámtól volt. Tudtommal pedig anyukámnak apukám előtt nem volt senkije, csak egy "komolyabb" kapcsolata volt, ami 1 hétig tartott, egy nyaralás során, egy spanyol sráccal. Ekkor 18 éves volt.
2011. dec. 31. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!