Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerelmes vagyok anyukám...

Szerelmes vagyok anyukám másod unokatestvérébe, aki 14 évvel idősebb nálam, ez gond?

Figyelt kérdés

Már egy éve szorosan tartjuk a kapcsolatot(sokat beszélgetünk),de csak most mondtam el neki. Ő azt mondja rokonok vagyunk (az ő nagymamája és az én dédmamám voltak testvérek).

És hogy egy hozzám korban jobban illő pasit keressek.Szerinte 34 évesen csak egy vén kéjencnek tartaná a család,nem vennék komolyan a szándékait.És hogy én még sokat változok,később nem biztos,hogy rá fogok vágyni.

Szerintem nagyon passzolunk és szerintem ő is nagyon odavan értem.Anyukám meglepődött amikor elmondtam neki,de aztán örült,mert szerinte is nagyon jó és kedves pasi.Apukám azt mondta,összetöri darabokra,ha megpróbáljuk,mert még fiatalon ők együtt jártak mulatozni és akkor sokat csajoztak.

Mit csináljak? Túl közeli a rokonság?



2012. jan. 9. 21:41
 1/10 anonim válasza:
Szerintem ha két ember szereti egymást akkor meg kell próbálni, mert ha nem akkor egész életedben azt fogod bánni...
2012. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csajozós volt akkor nem annyira jó parti. Nem a rokonság miatt, bár ez is fura egy kicsit. De az már nem számít vérfertőzésnek.
2012. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

igen felejtsd el ,túl közeli a rokononság.

ebből jó nem lehetne.

amúgy a korkülönbség nem lehet sziplán akadály,de az,hogy ilyen közeli rokonok vagytok az nagyon gáz.

(én amúgy 18 vagyok a barátom 33.

és két éve jól működik a kapcsolatunk,hálistennek!)

2012. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tényleg közeli a rokonság is, de a köztetetek levö korkülönbség is igen sok, meg még te is túl fiatal vagy. Hidd el, jobban jársz, ha a barátságot tartjátok meg, és az illetöt csak becsülni tudom, hogy nem akar kihasználni téged.
2012. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem közeli. Jó lenne, ha az előző válaszadók utánaolvasnának. Magyarországon a hatályos jogszabályok alapján még első(!) unokatestvérek is legálisan házasodhatnak. A korkülönbség sem vészes egyáltalán. Felnőtt emberek vagytok mindketten.
2012. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Ez közeli rokonság? Szerintem a legtöbb ember azt se tudja, ki az anyukája másodunokatestvére, nem hogy még rokonként kezelje. Én a saját másodunokatestvéremet sem tudom hogy mégis ki, pedig nincs szétdarabolva a család, vagy ilyesmi.


A korkülönbség ennyi idősen szerintem nem olyan sok, ha 14 év van közöttetek, akkor te 20 éves vagy, gyakorlatilag már felnőtt. Ha hasonló az életviteletek, felfogásotok, akkor ez nem lehet probléma.


Ez a "sokat csajoztak" duma meg... Hát fiatalon szerintem a legtöbb pasi ezt csinálta, nem? Most akkor ássa el magát, mert fiatalabb korában szerették a nők, és ő meg nem kergette el őket maga mellől?

2012. jan. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ássa el magát! Miért adja magát oda fűnek fának, miért nem tudja tisztán tartani magát annak a lánynak, akiről már el tudja képzelni, hogy a gyermekei anyjának is elképzelné?
2012. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hmm. én a másodunokatesóimra sem tudok pasiként nézni, pedig van köztük pár, aki nem néz ki rosszul.


túl nagy a korkülönbség, te még túl fiatal vagy, neki pedig már illene megállapodni.

szerintem ne erőltesd a dolgot.


az meg milyen már, ha egy lány vall szerelmet a fiúnak...??? OMG...

2012. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én nem érek egyet a rokonságos dologgal. Én speciel, de a legtöbb ember nem ismeri az ilyen rokonait, neked már szinte nem is az, szó sincs rá (mármint, hogy ki ő neked). Ha a kapcsolatban élő emberek tüzetesen felkutatnák a családfájukat, nem egy találna rokoni kapcsolatot a párjával.(cifrábbat is, megbotránkoztatóbbat is) jah, hogy az más mert senki nem néz utána, és így nem tud róla...
2012. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt tudnám elmondani csak, amit már a 6-os válaszoló is leírt.

De mi ez a "sokat csajozott akkor nem kell" hozzáállás? Mármint... mi van?! Az ember fiatalon ismerkedik. Többnyire sokat. Próbálgatja magát, feszegeti a határait, és igen, ha úgy van becsajozik, bepasizik. Szerintem ezzel semmi gond nincs. Addig a jó, amíg az ember fiatalon éli ki magát, nem pedig 30-40 évesen kezd bele az ilyen életmódba. De úgylátom sok itt a szentszatyor.

2012. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!