Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mért cseszeget állandóan?

Mért cseszeget állandóan?

Figyelt kérdés
Elegem van abból, hogy anyám mindig azt mondja, h. én olyan alkatú vagyok mint apám. a 164 cm 48 kg-ommal... Apu kövér, nagy darab ember... Most én mért lennék ? Tükörbe nézek nem ezt látom... Ismerőseim is azt mondják milyen vékony vagyok. De anyu csesztet, mert hogy a nővérem milyen vékony, én meg az apámra ütöttem.. Mer h. ő milyen filigrán" alkat.. Meg ez meg az... És elkezdi adjam neki a ruháimat... Ok. Már egy csomót odaadtam neki, de nem fogom a báli ruhámat is... Nem is nőttem ki. És azt akarja... Nagyon szeretem, és drága is volt. Fel is akarom venni... Nem tudom most ez mi.. A tesómnak van egy rakat ruhája.. meg még keres is.. akkor vesz magának amikor akar. De most az meg mi?! Nem vagyok kövér. Még azzal izél, hogy beirat zumbára... Mert, h. nem csinálok semmit. Ja, bocs h. nem csinálok "semmit". Mivel 8kor érek haza a suliból legtöbbször.. mert 8-9 óráim vannak. Most ez mi? Ráadásul a nővérem 6 évvel idősebb. Én vagyok a normális alkatú, de még így is önbizalom hiányos, és volt hogy lefogytam jó pár kilót, akkor meg az volt, hogy mért nem eszek... Na ezért. Ő meg a kis isten...
2012. jan. 22. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?


ez a centi-kiló arány jó nagyonis,sőt,ha még 5 kilót hizol is jó bőven

(170centihez 58 kilóval én most érzem jól magam,sikerült felhizni ennyire,eddig sovány voltam,emiatt csesztettek)

2012. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Nyugi, engem most dobott ki a pasim, egy szállodai szobában ülök 10000 kmre az otthonomtól, egy vas nélkül...úgyhogy vannak, akiknek szarabb a helyzete a tiédnél, ha ez vigasztal... :-)
2012. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. 17 éves vagyok


2. köszi, a nyugtatást ! Hát biztos, hogy neked most rosszabb (de szerencsére nekem még nem volt ilyen problémám.) Amúgy nagyon sajnálom.. de remélem hamar megoldódik a helyzeted!

2012. jan. 22. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:
de most ez mi ?! Oo :D nem értem h ez mi..:ddD:ddDDd
2012. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
asdsasd :DD xD jolvanna.. :D
2012. jan. 23. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!