Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » MIERT MONDJA? Tenyleg ugy...

MIERT MONDJA? Tenyleg ugy van, hogy az ember megerzi, hogy mar nem sok van hatra az eletebol?

Figyelt kérdés
Apukam sajnos iszik, es mostanaban gyakran mond bucsuszoveget, mert allitasa szerint nem tudja, meddig marad meg koztunk. Nem szeretnem ot elvesziteni, szuksegem van meg ra, de o csak iszik es nem ertem, miert csinalja ezt?! annyira el tud keseriteni...es mindig felek a kovetkezo naptol!
2012. jan. 26. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon figyeljetek rá. Nekem volt rokonom, aki ilyenek után egyszer csak felakasztotta magát. Sajnos, nem akart elvonóra menni, pedig el volt intézve a hely.
2012. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ivott, az én apukám is gyakran tartott "búcsúbeszédeket", de szerencsére már 4 éve nem iszik, és azóta makk egészséges - remélem így is marad.
2012. jan. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

utolsonak:

hogy szokott le az ivasrol?

2012. jan. 26. 21:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én apukám 10 éve ezt mondja mindig nagyon felidegesít ezzel, de szerencsére egészséges. Viszont hogy iszik az nagyon nem jó, próbáltál már beszélni vele erről, hogy téged ez nagyon aggaszt? Így nem jó élni tudom, nekem is volt egy időszakom mikor állandóan rettegtem, hogy elveszítem apát. 20l
2012. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Simán lehet olyan, hogy valaki megérzi! Nem éppen ideillő példa és kicsit talán hülyének is fogok tűnni, de nekünk 2 éve elhunyt a kutyánk, akit családtagként szerettünk (12 évig a legjobb barátom volt - szó szerint). Egy péntek este nagyon furcsának tűnt. Folyamatosan bámult engem, mind1, hogy benn ültem az ebédlőben, vagy épp kinéztem. Kimentem hozzá, de tudtam, hogy hamarosan elveszítem. Másnap meghalt. Éreztette velünk, hogy baj lesz és még utolsó este el tudtam búcsúzni tőle. Embereknél is simán el tudom képzelni, egyszerűen ráérez, hogy hamarosan megbékél.


Másrészről viszont - ahogy egy korábbi válaszoló is írta - tényleg figyeljetek rá, nehogy kért tegyen magában!

2012. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mar beszeltem vele millioszor is, es nem csak en, hanem a csalad tobbi tagja valamint a rokonok is, de nem akar leszokni rola...van egy idoszak, mikor nem iszik, utana kezdi...hullamszeruen megy. evek ota csinalja ezt, sajnos! mindig azt keri tolem reszegen, hogy ne haragudjak ra...
2012. jan. 26. 21:51
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám több mint 30 éve keményen iszik.Apám lassan 20 éve mondogatja:"anyátoknak nincs sok hátra!" ja lányok! anyátok már nem húzza sokáig"

Még mindig él..Na ennyit a megérzésről..

2012. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem hiszem, hogy a saját halálát megérzi az ember, legfeljebb az, aki halálos beteg. Én két közeli családtagom halálát éreztem meg akkor, amikor utoljára találkoztam velük.
2012. jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

tobb mint 30eve?? hat nem semmi!

meg mindig remenykedem, hogy hamarosan elgondolkozik komolyan es abbahagyja az ivast, annyira boldog lennek! hmmmm...


amugy koszonom mindenkinek, aki irt es varom a tovabbi valaszokat is!!!!

2012. jan. 26. 22:08
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyanyám temeti magát, kb. mióta vagy négy éves voltam. Most 24 vagyok. Ennyit erről.
2012. jan. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!