Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tegyek ha anyám állandóan...

Mit tegyek ha anyám állandóan beletúr a facebookomba, és más közösségi oldalamba?

Figyelt kérdés
Amióta beregisztráltam a facebookra,azóta nézi,de nem hogy csinálna magának ő mindig az enyémet nézi.Ha valami nem tetszik akkor azt át álítsa,mint például a párkapcsolataimat,és már nagyon idegesítő!!
2012. febr. 25. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már párkapcsolatnak hívod a járást, feltételezem, nem vagy gyerek, bár az írásod engem egy tini nyafogására emlékeztet. Tudtommal a facebookon van olyan opció, amit kijelentkezésnek hívnak, és egy olyan dolog, mint jelszó, amivel meggátoljuk, hogy illetéktelenek "beletúrjanak" a profilunkba. Te miért nem tudod ezeket használni?
2012. febr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
osztom az első író hozzászólását.nem nyafogni kell,hanem jelszó csere,és nem adni meg senkinek.Így ha akarna sem tudna belépni..
2012. febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
elsőnek igaza van
2012. febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csinálj egy új fiókot, aminek csak te ismered az adatait. A másikat meg felejtsd a gépen, hagy játsszon rajta a család.
2012. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jelszó nincs vagy mi? Vagy nem tudod mi az? Változtasd meg és mondd meg neki, hogy csináljon sajátot, ő az anyád, de azért állítsa már le magát, amit csinál azért feljelentgetni szoktak más emberek.
2012. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
én tudom,hogy mi az a jelszó,meg kijelentkezés,stb.,de ha meg is teszem,hogy kijelentkezek akkor elkezd hisztizni.Olyan mintha egy 5 éves kisgyerek hisztizne a játékáért!!
2012. febr. 26. 11:07
 7/14 anonim ***** válasza:
És mi zavar jobban, ha hisztizik, vagy turkál benne, meg állítgat? Akkor?
2012. febr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
mindegyik egyszerre..
2012. febr. 26. 12:44
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
te fogyatékos vagy?!
2012. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ritka gyp-s anyád van mi a sz4r köze van a te facebook-odhoz?
2012. febr. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!