Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogyha anyukám/...

Mit csináljak, hogyha anyukám/anyám állandóan utánam lesekedik?

Figyelt kérdés
Anyum állandóan kutat, keres kémkedik utánam. Mit csináljak??
2011. júl. 31. 14:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

hány éves vagy?

nem lehet h okot adtál neki és azért csinálja ezt?

2011. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Mondd meg neki, h szégyellje magát, amiért nem hagy neked magánéletet! De leginkább beszélgess el vele erről, az többet használ.
2011. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
Hát... ő az édesanyád. Ha ez téged zavar (persze, valószínű engem is zavarna), akkor nyugodtan beszéld meg vele, szüleiddel akármit megbeszélhetsz.
2011. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
19%
Majd felnősz és elköltözöl. Ő már nem fog megváltozni.
2011. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

14 vagyok. Nekem anyukámmal nagyon jó a kapcsolatom, mindent meg tudok vele beszélni és őszinte vagyok hozzá.

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

2011. júl. 31. 14:35
 6/22 anonim ***** válasza:
28%
Ja, és elsővel egyet értek! Én vagyok a 14:34-es.
2011. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
20%

Sajnos nem tudsz ellene sok mindent tenni mert az ő háza. Esetleg szerelj fel egy zárat a szobaajtódra de ezen szerintem kiakadna mert az ő háza. Vegyél egy kulccsal zárható széfetvagy dobozt és abba tedd az olyan dolgaidat amiket nem akarsz hogy lásson. Esetleg ahol tudod hogy kutatni szokott tegyél olyan feliratokat hogy "na most örülsz hogy kutathatsz?" vagy "hehe nem találtál semmit"

Talán ettől leáll. Vagy ha még nem tetted próbálj meg vele erről beszélni.

2011. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Ha olyan jó a kapcsolatotok, akkor ezt miért nem tudod vele megbeszélni? :P
2011. júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy nem az ő háza! Apukám meghalt és én és a tesóm örököltük... De ezt nem merem neki odavágni...
2011. júl. 31. 14:38
 10/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ti örököltétek, de valószínűleg haszonélvezeti joga van a házra. Egyébként meg, nem zavar, hogy ő tart el téged? Ha már ilyen kedves vagy, hogy azt vágnád az orra alá.
2011. júl. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!