Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Elengednétek a 16 éves fiatoka...

Elengednétek a 16 éves fiatokat Németországba?

Figyelt kérdés
A barátnőjével, aki 18, meg a lány barátnőjével aki 19, és annak 20 -on éves barátjával. 1 éves kapcsolatban vannak a fiadék, a srác mindig vigyáz a kistestvéreire, kb mindig rábízzák, felelősségteljes. A lány is normális. 10 e forint lenne össz-vissz(csak az utazást kell fizetni, a többi -nem részletezném miért- ingyen van).A program városnézés, ilyesmi lenne, nem szórakozóhelyre járással, ivással töltenénk. 2 hét lenne ez az nyaralás, elengednétek ennyi időre, vagy rövidebbre? (ha rövidebbre, írjátok le légyszíves mennyi időre)
2012. márc. 17. 21:53
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Ha kell, telefonálok én a szülőknek minden órában is ha szeretnék... :D Engem elengednek a srác kérdéses...
2012. márc. 17. 22:19
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a 911-et hiába ismeritek, az amerikai. :)

A németeknél tudtommal az általános 112 a segélyhívó-szám.

2012. márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
911 az általános, sok országban használják.
2012. márc. 17. 22:21
 14/28 anonim ***** válasza:
75%

Bocsi, ez kicsit összecsúszott. :P

Szóval: "A németeknél 112 az általános segélyhívó-szám!"

2012. márc. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
2012. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Na, hát ilyen butasággal ne állj a szülők elé, mert akkor nem fognak elengedni!

Az EU-ban már mindenhol a 112-nek kell működnie.

Azt hiszem, hogy egyes társaságok megcsinálták, hogy a - sok amerikai film hatására tárcsázott - 911 automatikusan a 112-re irányítson, de ez nem mindig működik.

2012. márc. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Nem, mivel felelőtlenségnek tartom. Egyépként ithon is ennyire mászkáltok történelmi helyekre? Csak érdeklődés képp, nem kötözköni akarok.
2012. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Még nem volt alkalmunk semmerre se elutazni. Ha mentünk volna, akkor megnéztük volna persze. De drezda meg lipcse érdekesebb hely mint az a kis falu ahol lakunk
2012. márc. 17. 22:31
 19/28 anonim ***** válasza:
Nekem unokahugom akar kimenni a drogos barátjával olaszo.ba.Az anyja meg engedi is... Hát szép.Ő most novemberbe töltötte a 16-ot a pasi meg valami 24. Egyszerűen nem hallgat ránk.
2012. márc. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Én is voltam hasonló helyzetben (mint gyerek) és elengedtek a szüleim. Igaz, nem Németországba, hanem Erdélybe és egy hétre. Ez úgy volt, hogy teljesen idegenekkel mentem, mert egy verseny első pár helyezetteit vitték erdélyi jutalomútra. Nekem akkor nem tudtak volna kifizetni egy ilyen utat, és amikor hazajöttem, megmutattam a képeket és elmondtam, hogy mi hogy volt, azt mondta anyu, hogy nem bánta meg, hogy elengedett, mert sok szép élménnyel gazdagodtam. Én ekkor általános iskola 7. vagy 8. osztályos voltam.

Szerintem, ha biztos vagy azokban akikkel lesz, akkor engedd el!

Neten, skype-on pedig akár minden nap tudsz majd vele/velük beszélni.

Remélem, segítettem egy kicsit.

2012. márc. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!