Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy vegyem rá páromat hogy...

Hogy vegyem rá páromat hogy elköltözzön velem?

Figyelt kérdés
Párommal tavaly költöztünk össze sajnos anyósommal együtt az anyagiak miatt. Egyszerűen szörnyű vele élni ha nem főzök az a baj ha főzök az'ha mosok az ha nem az'ha éppen veszekszek a párommal akkor miért és mindig én vagyok a hibás sosem az ő "kis" fiacskája. Páromnak már sokszór mondtam hogy költözzünk össze ketten de most anyagi okokból sajnos nem tudjuk megoldani. És párom sem érti meg hogy miért vitázok mIndig vele sok hülyeség miatt. Kettőt találhatna. Hogy vegyem rá páromat hogy elköltözzön velem? Szerintem a anyagiakat még meg is tudnám oldani csak akarni kéne de nem úgy veszem észre mint ha elakarna velem költözni :- ( Segítsééég! (egy 20 éves lány)

2012. ápr. 5. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Anyós házában éltek, vagy közös albérlet? Hova mennétek, ha külön mentek, albérletbe? Tudnátok fizetni? Mert ahhoz két kereset kell...

Megértelek, nincs az az Isten, hogy anyóssal éljek, csak fontos tudni, nincs-e technikai akadálya a tervnek. Mert hát eleve anyagiak miatt költöztetek vele össze. Megoldódott?

2012. ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Albérletbe lakunk most is és ha elköltöznénk akkor is oda mennénk.szerintem tudnánk fizetni.de az anyagi problémák nem oldódtak meg hogy 3an vagyunk.....
2012. ápr. 5. 22:44
 3/10 anonim ***** válasza:

"Páromnak már sokszór mondtam hogy költözzünk össze ketten de most anyagi okokból sajnos nem tudjuk megoldani."


"Szerintem a anyagiakat még meg is tudnám oldani csak akarni kéne de nem úgy veszem észre mint ha elakarna velem költözni"


Akkor, most hogy is van ez...?

2012. ápr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Párom szerint nem tudjuk megoldani szerintem meg igen csak rosszúl fogalmaztam meg bocsi.
2012. ápr. 5. 22:46
 5/10 anonim ***** válasza:
A párodnak valószínű kényelmes hogy anyuci alá adja a lovat ha ettől nem akar elszakadni szakíts vannak olyanok akik sose szakadnak el anyu szoknyája mellől.
2012. ápr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a nagy probléma (jó igazából nem probléma)csak hát szeretem és nem szeretnék vele szakítani vele képzelem el a közös jővőt de anyuci nélkül........Majd ma fogok vele beszélni.Elköltözik velem, vagy marad az anyjával válaszon mert ezt így én már nem fogom sokág bírni....
2012. ápr. 6. 07:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogy legalább próbáljátok meg a különélést és ha anyagilag fejre álltok, akkor esetleg visszaköltöztök. Ha ez így megy tovább, tuti hogy szét fogtok menni. Gondolom, ezt ő sem szeretné. A te szüleidhez nem tudnátok menni?
2012. ápr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én külön szeretnék vele élni nem mással sem az ő anyjával sem az én szüleimmel:(
2012. ápr. 6. 10:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért gondolja, hogy nem tudnátok megélni ketten? Van munkahelyetek mindkettőtöknek, mennyi bevételetek van havonta?
2012. ápr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az a másik nagy problémám, hogy az anyjával többet tud beszélni mint velem.és nem tudom hogy miről beszélnek....
2012. ápr. 9. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!