Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Milyen (leendő) nagymama az...

Milyen (leendő) nagymama az ilyen?

Figyelt kérdés

A két nagyobbik fiának nemsokára gyerekei születnek. Gratuláltunk mire közölte hogy köszöni és szorítsunk neki hogy fiúk legyenek, mert neki lányunoka nem kell mert azokkal csak a gond van. Szinte egyszerre születnek a kisunokái és nagyon izgul hogy nehogy lányok legyenek :(

A legkisebbik fia majdnem 30 és buliról bulira jár és tiniket szed fel. Nem hinném hogy akkor a lányokkal lenne több gond.

Ez csak nekem nem tűnik normális dolognak egy leendő nagymamától?


2012. máj. 2. 20:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Most miért is kell leszavazni, aki egyetért és fiúgyermeket akar? Bűn???
2012. máj. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ugyanmár, lepontoztak itt mindenkit, korra meg nemre való tekintet nélkül. :D
2012. máj. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Egyébként nemrég volt egy cikk a yahoo-n, ahol párokat kérdeztek meg, hogy milyen nemű gyereket preferálnának, és egyértelműen a fiúk jöttek ki győztesen.


Hiába, a péniszt még mindig nagyra értékelik.

2012. máj. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
43%
És akkor mi van, ha fiúra vágyik a többség? Érdekes, mondjuk én nem ezt figyeltem meg, legalábbis a nők között, ott mindenki lányt akar. Én voltam mindig a kivétel, ha erről volt szó. Megmondom kerek-perec: tuti, hogy nehezen tudnám feldolgozni, ha lányom születne. Egyszerűen nő létemre nem vagyok egy csajos típus, utálom a tipikus női dolgokat, fiús voltam egész életemben. Egy lánygyerekkel nem tudnék mit kezdeni.
2012. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

De ha lány vagy, és fiús, akkor a te lányod is lehet fiús.


Egyébként számomra azért visszataszító - és ezt olyan emberként mondom, aki soha nem akar gyereket - , mert ezzel szinte már a születés előtt eltűnik a feltétel nélküli szeretet.


Ha valaki jobban szerette volna a gyerekét, ha a másik nemhez tartozik, az csak a gyereknek rossz.

2012. máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez egy beszűkült gondolkodású, beteg agyú nagymama...már ha lehet egyáltalán nagymamának nevezni.
2012. máj. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!