Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tegyek? Provokál, kiborít!...

Mit tegyek? Provokál, kiborít! Megőrülök!

Figyelt kérdés

A nagymamámról van szó. Sosem volt felhőtlen a kapcsolatunk, mindig a nővérem volt a kedvenc, amikor kiderült, hogy terhes vagyok, azt mondja, szégyell engem. A fia (az apám) úgy viselkedett velem, mint egy zsák sz*rral, így mihamarabb összegyűjtöttük a pénzt kaucióra, és elköltöztünk. Rá 2 hétre anyám is elköltözött, és beadta a válókeresetet, mert ő "nem tud együtt élni egy ilyen emberrel, aki kiutálja a lányát". A gond csak az, hogy gyakorlatilag anyám tartotta el apámat, aki így ottmaradt a nagy házban, és fűteni sincs pénze. Ekkor hirtelen apám is, és nagyanyám is "nagyon megszerettek" és már kemény 3 alkalommal látták a lányomat.

De én nem tudom lenyelni azt a sok rosszat, amit kaptam tőlük. Ennek ellenére a nagyanyám folyamatosan diszkréten provokatív, kétértelmű e-maileket irogat, amire igyeklszem tisztelettudóan válaszolni, mégiscsak a nagymamám...


Most éppen a fészbúkra feltöltött régi családi fotók alá írt undorító kommenteket.


Ezt meddig kell még tűrnöm? Bennetek mi lenne erősebb? A tisztelettudás, vagy a büszkeség?



2012. jan. 15. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tisztelettudóan, de egyértelműen írd meg a véleményed sztem.

Mindennek van határa.

30/N

2012. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt már megtettem, de azt mondja, fogalma sincs, miről beszélek, pedig a leveleket a testvéreinek is megmutatta, de szerintük is teljesen korrekt...
2012. jan. 15. 21:20
 3/13 anonim ***** válasza:
Miket irogat?
2012. jan. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Például feltettem 1 képet a ballagásomról, amin 4-en vagyunk (anyám, apám, tesóm, én), és az a kép címe, hogy "akkor még közösen" erre odaírt alá, hogy "mitől közösen?" merthogy anyukámat nem veszi emberszámba...


Vagy van egy kép, amin 4-en a nappaliban ülünk, és odaír alá, hogy "manapság már el is felejtettük, mi a jó, nem?" holott sosem jöttem ki az apámmal, meg iylenek...

2012. jan. 15. 21:25
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Töröld ki a kommenteket, és ne húzd fel magad. Nézz át rajta, semmi értelme idegeskedni. Kitartást!
2012. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
tiltsd ki facebookon az ismerőseid közül. ennyi
2012. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
és az e-mailek?
2012. jan. 15. 21:35
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
az e-mail cimét is le lehet tiltani én úgy tudom
2012. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A facebookon kitörölheted,hogy nem ismered,és le be kell állítanod az oldaladat,hogy a képeidet,írásaidat csak ismerősök láthassák.Így nagyanyát semmit nem fog tudni látni.

Az emailt meg simán olvasatlanul törlöd,vagy csinálj egy új email címet amit nagyanyád nem tud.A régi email címedet törölheted..

2012. jan. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
én ezek után simán elküldeném melegebb éghajlatra, nem érdekelne, hogy a nagyszülőm. állj egy kicsit a sarkadra, és ne csinálj ebből magadnak akkora problémát. rázd le egyszerűen. tedd tiltólistára az e-mail címét, facebookon meg csináld meg, hogy ne láthassa a képeidet, ahogy az elöttem szóló mondta. túl sokat stresszelsz ezen, pedig nem kell. nem olyan lehetetlen a helyzet. röhögj egy jót rajta, aztán kész.
2012. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!