Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ciki a Zsiros vezetéknév?...

Ciki a Zsiros vezetéknév? Ismertek ilyen nevű embert?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 23:04
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem cikis, én több Zsíros-t is ismerek, soha nem juott eszembe, hogy gáz lenne. Max, ha 100 kg valaki ehhez a névhez, az lehet egy kicsit gáz.
2009. jún. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
91%

Egyáltalán nem ciki. Inkább ősi, magyaros névnek tartom. Én nem is változtatnám meg. Ám volt egy ismerősöm, akit Punci Miklósnak hívtak és cigányzenész volt. De ismertem Banya, Ondó, Giczí vezetéknev

űeket is. Közülük csak a Banya változtazott nevet két fiúk miatt. És még volt egy munkatársam, akit Gügyének hívtak. Belőle Hargitai lett. Egy másikat Blőderernek hívtak, aki aztán Eperjesire magyarosított és szegény buta lányként egy svédországi mérnök vett feleségül...

2009. jún. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
84%
Csak Zsírit
2009. jún. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
88%

ma 01:03-as..a Lakatos mért lenne ciki ?

a 2 haverom is Lakatos..és a város 2 legnagyobb partiarca...mindenki ismeri őket és senki nem cikizte még a nevük miatt..sőt sztem az egyik srácot mindenki úgy is ismeri csak h Lakatos.. és nem cigányok..csak ugy megsugom.mind2 tejfölszőszi hajjal született ^^

2009. jún. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek ilyen nevű családot,de ők hosszú í-vel írják a nevüket.
2009. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
94%

Az Olajos nem ugyanolyan ciki?

Szerintem minden magyar jelentéstartalommal bíró név korrekt!

Habár vannak fenntartásaim:Rostás,Lakatos,Rézműves,Kolompár,Farkas,usw.

2009. jún. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
100%
szerintem se ciki csak olyan nevet ne adjona gyereknek hogy Zsíros Hajnalka
2009. jún. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nem ismerek ilyen vezetéknevű embert.

Nemrég volt egy összeállítás a Fókuszban furcsa és vicces nevű emberekről:

Kuki

Ondó

Buta

Szopó

Hüvely

Kaki

Füty Imre

És tök jól érzik magukat a bőrükben! Szerintem te se szégyelld a neved! Nincs benne semmi szégyellnivaló!

2009. júl. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ciki, ha valaki kövér... sztem.
2009. júl. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy névnek a viselője szerez dicsőséget vagy megvetést. Egy bűnöző viselhet bármilyen szép, magasztos nevet csak bűnöző marad. Sajnos, idő kell hozzá, hogy az emberek elfelejtsék, hogy valaki szégyent hozott a névre. De csak a saját nevére, pontosabban saját magára. A név jelentése, eredetileg úgy testalkatra, mint vagyoni állapotra vonatkozhatott (ti. gazdag, tehetős).
2009. júl. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!