Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ciki a Zsiros vezetéknév?...

Ciki a Zsiros vezetéknév? Ismertek ilyen nevű embert?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 23:04
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki, bár elég kellemetlen lehet, ha az adott személy kicsit husis. :)
2009. nov. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
100%

hidd el h ha valaki megismer akkor ugysem a vezetéknevedet fogja nézni...

ha lány vagy akkor biztos h mind1 a fiunak mer max hozzámész és felveszed a nevét, ha meg fiu vagy akkor általában a fiuk nem foglalkoznak ijenekkel mert ha egy lány kell akkor ugyse a nevedbe lessz szerelmes...

2010. máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Laca.8808 válasza:
Én nekem az a vezetéknevem és nem szégyellem :D
2017. febr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 ildike87 ***** válasza:
Én is ismerek egy ilyen nevű embert, a Debreceni Egyetem olasz tanszékén volt valamikor egy ilyen nevű ügyintéző(Zsiros Andrea). Évekkel ezelőtt elment, azóta nem tudom, hogy mi van vele.De egyébként szerintem nem ciki ez a név.
2017. máj. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Nekem Zsíros a nevem, nem tartom cikinek. Régebben, kisebb koromban viszont nagyon nem voltam vele megelégedve.
2021. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!