Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ő kicsodám nekem, milyen...

Ő kicsodám nekem, milyen rokoni kapcsolat van köztünk?

Figyelt kérdés
A testvérem feleségének a testvérének a lánya. Törvényesen folytathatok vele szexuális kapcsolatot?
2012. júl. 2. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagytok vérszerinti rokoni kapcsolatban semmi akadálya,hogy szexuális kapcsolatot flytass vele.Konkrétan ő neked senkid.:)
2012. júl. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmilyen.


Ettől még csúnya családi bonyodalmak lehetnek belőle, de sem jogi, sem egészségi, sem genetikai szempontból nincs akadálya.

2012. júl. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Alitea Guzman válasza:
Hogyne lenne rokoni kapcsolat. A testvéred felesége a te sógornőd az ő testvére ha férfi akkor a sógorod ha nő akkor szintén sógornőd akinek a gyereke akivel szexuális kapcsolatot akarsz létesíteni tulajdonképpen a te unokahúgod ha nő az illető vagy unokaöcséd ha férfi. A testvéred házassága révén kerültetek kapcsolatba nem vagytok vérrokonok de rokonságban álltok ez világos.
2012. júl. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez nekem is furcsa kicsit, főleg ha szexre kerül a sor. De akkor lehet ugye, mert addig nem merünk lefeküdni egymással?
2012. júl. 4. 16:39
 5/6 ekeke ***** válasza:
Genetikailag nincs semmi közötök, tehát egészségügyi ellenjavallat nincs. Ha meg szeretitek és élvezitek egymást, akkor ezt a boldogságot ki akadályozhatja meg???
2012. júl. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már miért lenne a sógórnőm testvére szintén a sógornőm? Ez hülyeség. Ő max a testvérem sógornője lehet, annak a gyereke pedig szintén a testvéremnek az unokahuga, öccse.
2012. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!