Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért kérdezi anyám, hogy mi...

Miért kérdezi anyám, hogy mi mennyibe került, ha veszek valamit a gyerekemnek, az ő unokájának, vagy magamnak. Akár ruha, vagy program, vagy akár egy tál étel legyen az?

Figyelt kérdés

Csak engem zavar ez nagyon? Rossz az, aki rosszra gondol?

15 éves korom óta dolgozom, mert közölte, hogy nem tart el. Soha nem kértem tőle pénzt, meg semmit.


2012. júl. 9. 14:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
A helyedben én sem paráznék,sőt ahogy már valaki írta előttem,simán mondanám a dupláját... Jó pár éve nem kell eltartania, nem vagy rákényszerülve... Egyébként meg az elmúlt 4-5 évben is annyit változtak az árak,hogy már alapból ettől néha elájulok, lehet ez a gondja...nem volt mostanában rendesen vásárolni :) Ha körülnézne,lehet még meg is lepődne,hogy meg lehetne venni a cuccokat még ennél is jóval drágábban :)
2012. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!