Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Normális, hogy nem szeretem a...

Normális, hogy nem szeretem a szüleimet?

Figyelt kérdés

és persze ez kölcsönös, csak épp elviseljük egymást, mert muszáj

miattuk lettem olyan, amilyen és ezért utálom őket


2012. júl. 20. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
nemtom, ennyiből nem lehet tudni , de van aki nem szereti a szüleit.
2012. júl. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

miért nem szereted őket vagy mitcsináltak?

egyébként nkmse valami jó a kapcsolatom a szüleimmel 15/L..

2012. júl. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Argloss ***** válasza:
51%
Szerintem nincsen semmi különleges abban, hogy nem szereted őket, viszont a személyiségedet azt inkább magadnak köszönheted mintsem a szüleidnek...
2012. júl. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. júl. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
am ha van kedved írj üzit, azt mondel mi a gond:)
2012. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Argloss! akkor miért van az, hogy normális szülőknek normális gyerekei vannak?
2012. júl. 20. 20:01
 7/10 Argloss ***** válasza:
100%

Sok szempontból persze előnyben vannak azok akiknek kiegyensúlyozott törődő szülei vannak, de ahogy a képességeinkben, úgy a személyiségünkben is különbözünk már születésünktől kezdve. Bizonyos kor felett meg már jóval inkább az ismerőseink befolyásolják a viselkedésünket nem pedig a szüleink. Az meg már rajtunk múlik, hogy kivel barátkozunk. Jó családból is lehet börtönbe kerülni, ahogyan a bántalmazott gyerekből is lehet sikeres felnőtt. Csak ez utóbbi sokkal nehezebb, mert nagyon erősnek kell hozzá lenni...

Azért mondom, hogy ne másokat okolj, mert akkor beletörődsz abba, hogy te nem tehetsz ellene. Ha pedig tehetetlen vagy, akkor soha nem leszel boldog.

2012. júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ a személyiség, de akárhogy is a szülők vannak ránk a legnagyobb befolyással. Egy szitává szaggatott gyermek lélek nem hordoz maga felett egy kiegyensúlyozott személyt. - És igen ,normális ha nem csíped őket!
2012. júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy valami nem stimmel a viselkedéseddel, azon már tudsz változtatni. A neveltetés sok emberre rányomja a bélyegét, de általában csak az nem tud normálisan viselkedni, aki azt hiszi hogy Ő teljesen oké, és mások a hülyék , másokkal van a baj. Miután te látod hogy a szüleid nem úgy élnek ahogy kéne, te még változtathatsz a hozzáállásodon, és az életeden.
2012. júl. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Normális :) Én is így vagyok :D Hát mit mondjak? Minta anya .... :D Most költöztem apumhoz 1 fokkal jobb :) De egyébként lehet azt mondani a személyiség nem tőlük függ... Pedig nagy része igen :) Persze én levezetem és ez jó cél is egyben hogy olyan dolgokra járok amilyenekre :D Pedig nem lányosak :) Sok mindenen gondolkoztam már ha gondolod írj privit :)
2013. aug. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!