Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miert akarja a ferjem mindenar...

Miert akarja a ferjem mindenaron Mandy-nek nevezni a lanyunkat?

Figyelt kérdés
5 honapos terhes vagyok, de a ferjem mindenaron ezt a nevet akarja a gyerkunknek adni, mert szerinte nagyon egyedi nev... Ti mit gondoltok errol? Akarmilyen mas nevet ajanlok, azt folyton elutasitja. Mitha csak ez az egy lanynev lenne a vilagon...
2012. aug. 3. 12:33
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
7%
Mandy ilyen formában nem lehet. Mendi viszont lehet, vagy Manda, ezek vannak, amik hasonlók.
2012. aug. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Hogy miert nem azzal kezdtem, hogy nem MO.-on elunk?? Talan, mert nem az volt a kerdes, hogy anyakonyvezheto-e ez anev....
2012. aug. 3. 13:02
 23/33 anonim ***** válasza:
De ha ott maradtok és abban az országban elterjedt akkor miért ne?
2012. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy volt egy Mandy nevű barátnője, aki dobta, de ő nem tudja feledni. Vagy egy Mandy nevű szeretője, és azért adná a gyerekének a nevet, hogy ha véletlenül téged szólítana így, akkor nehogy lebukjon. Lehetséges, hogy eddig is volt már, hogy majdnem Mandynek szólított téged, hát ezért. Persze lehet csak épp egy olyan prózai oka van, hogy nagyon tetszik a név. Én ha fiam lesz, az biztos Kornél lesz, mert tetszik,de egy Kornélt sem ismerek, és mi lesz, ha a páromnak majd nem tetszik, és felteszi itt a kérdést, hogy énnekem meg miért? :-)
2012. aug. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

Mert a válaszadók többsége ebből indult ki, és ezt azért észrevehetted volna...

Na mindegy, akkor a "csak simán tetszik neki" válaszokat vedd figyelembe.

2012. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért akarja, a fejébe mi nem láthatunk bele tehát ilyen szempontból értelmetlen a kérdésed.


Vizsont ha a véleményünkre vagy kíváncsi a Mandy névről akkor én elmondhatom hogy angol nyelvterületen élek de általában öregebb nőket vagy parasztlányokat ismertem ilyen névvel, hacsak nem az Amanda becézéseként használnátok. De szerintem is elég parasztos név.

2012. aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Melyik országban éltek? Nekem a Shameless sorozat Mandy-je jutott rögtön eszembe (UK white trash), egyébként nekem tetszik ez a név, milliószor rosszabbak vannak.
2012. aug. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
hát ha ennyire fontos neki, miért ne? :) a második nevet meg te választod, a gyerek meg eldönti majd tiniként, melyiket használja, legalább lesz választási lehetősége.
2012. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
egyébként szerintem szép név, fiatalos is, egy kockás inges vörös hajú helyes lány jut róla eszembe :D
2012. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Nekem is Barry Manilow jutott eszembe rögtön. Kösz, egyébként, azóta itt dúdolom. :)


Nem tudom, melyik országban éltek, de angol nyelvterületen elég gyakori a Mandy, Amanda név.

25/L

2012. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!