Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha egy anya...

Mit lehet tenni ha egy anya mindenáron maga mellett akarja tartani a fiát? Vagy ha nem miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

A párom anyja folyton otthon akarja tartani a fiát, mindig veszekszik ha elmegy otthonról a haverokkal vagy velem. Mindig különböző ürügyekkel bemegy hozzá a szobába, hogy egyen vagy virágokat tegyen az ablakba stb.

régen még akkor is ezt csinálta ha én ott voltam, de egyszer kicsit hangosabban szexeltünk és meghallotta s azóta nem nyit be.

viszont utána volt közöttünk egy féléves szünet. azalatt a párom néha találkozott a lányhaverjaival és mondta hogy az anyja állandóan faggatta hogy járnak-e, meg mindegyikről azt hitte hogy tetszik a barátomnak.

aztán újra találkoztunk, még járás nélkül és akkor is kezdte a faggatózást.

ami durva, hogy már fél éve járunk és ugye azelőtt is jártunk, de sose beszéltem a nővel pár mondatnál többet. csak köszönünk és többnyire szól a barátomnak hogy jöttem, ha épp a fürdőben van stb. nem kifejezettem barátságtalan, de ők horvátok és egymás között horvátul is beszélnek még akkor is ha én ott vagyok és elvileg nem értem.

csak gyakorlatilag értem, mert tudok egy kicsit. rólam sosem beszélnek, de nem tudom, miért kell ezt csinálni.

nem tudom hogy gyűlöl-e a nő, hogy azt hiszi talán hogy el akarom venni a fiacskáját tőle akit kézzel-lábbal óv.

csak aggódok és nem tudom mit tegyek.

mindketten 20 évesek vagyunk.


2012. febr. 24. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
tipikus mérgező szülő,a srác jobb lesz ha mielőbb a sarkára áll és ott hagyja anyucit,mert meg keseríti az életét vagy az életeteket.
2012. febr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

a páromat amúgy nagyon idegesíti, sokszor veszekszenek.

viszont másrészről meg sajnálja is az anyját mert a testvére nem épp egy barátságos és jó természetű valaki, ő már le is lépett otthonról és az anyja meg veszettül ott akarja tartani maga mellett őt.

az apja megértőbb

2012. febr. 24. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Én elmagyaráznám neki, hogy ha így folytatja, a másik fiát is el fogja veszíteni.
2012. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy az egyben ilyen helyzetben voltam anyósjelöltemmel, távkapcsolatban kezdtük 17 évesen (138 km) az első évben minden happy volt, aztán mikor kezdte észrevenni hogy komoly lesz a kapcsolatom a fiával és hogy az egész család "odavan" értem elkezdett fúrni, meg tiltani a fiát tőlem. Az elején nehéz volt mert párom is anyuci pici fia volt, de miután a sokadik "eltöröm a lábad ha leutazol hétvégére" meg "innen aztán el nem mész soha" mondatok után a párom észhez tért és kiállt mellettünk.sajnos még 1 évig kellett ezt tűrnünk mert párom a 0. évfolyam miatt csak 19 évesen érettségizett. Azután bizony közölte hogy elköltözik hozzánk, persze az anyja csak egy jót röhögött rajta. 3 éve együtt lakunk és anyósom sírva hívott fel hogy nem tudja mi ütött belé, nem unokázhat majd bla bla bocsássak meg neki. Valahogy kezdjetek önállósodni, mert ha esetleg nem olyan erős a kapcsolatotok akkor romboló lehet.
2012. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

mi is távkapcsolatban kezdtük, de úgy alakult hogy a családom odaköltözött és most gyakrabban tudunk találkozni. aztán majd kitaláljuk hogy legyen de neki kell döntenie és megoldania.

én addig csak őrlődök. nem beszélem az anyja ellen, tudom hogy szereti és talán rám haragudna érte.

viszont egyre jobban idegesít a viselkedése és őt is.

én próbálom megadni a nyugalmat és boldogságo.

2012. febr. 24. 19:34
 6/6 anonim ***** válasza:
ez a legjobb amit tehetsz, hogy nálad megtalálja a nyugalmat, ne változz át hárpiába, ezzel is azt bizonyítod hogy a anyja a stikkes mert alaptalanul utál, én is ezt tettem és mint írtam meg lett az eredménye :)
2012. febr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!