Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek egy olyan feleségge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy olyan feleséggel, aki mindenáron pereskedni akar és nem akar megállapodni?

Figyelt kérdés
Élvezi, hogy pereskedhet, hiába kérdezem, hogy mit akar, állapodjunk meg, hiába, mert az a válasz, hogy ő nem hajlandó megállapodni, mert pert akar. Feljelentgetett már ezer más hülyeség miatt is, hiába utasítják el rendszeresen, tovább csinálja. Élvezi, hogy egy általa kitalált szerepben (bántalmazott nő) tetszeleghet és nem veszi észre, hogy senki sem veszi komolyan. Én szeretnék már véget vetni az egésznek, de azt sem tudom, hogy mit akar egyáltalán a pereskedésen kívül. Mit tehetek ilyen esetben, hogy mihamarabb vége lehessen?
2012. febr. 12. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez esetben hagyjad, hogy perre menjen volt feleséged. Lesz egy újabb szerv ahol majd jól elhajtják őt. Nézd ha tényleg nincs félnivalód, márpedig én úgy vettem ki a szavaidból, akkor menj perre nyugodtan,nem hinném, hogy a te ideged fog rámenni, az ő idege márannál inkább.


Nálunk ugyanez volt anno. Párom volt felesége egyik reggel felébredt és felrúgta az addigi szóbeli megállapodást. Valaki bogarat tehetett a fülébe, hogy nyugodtan vigye bíróságra a dolgokat, úgyis anyapártiak a bíróságok, és nyert ügye lesz stb.


Na most tartunk a 3 éves pernél, idege ráment anyukának, pszichológiai vizsgálatot kezdeményeztünk rá, amit helyben is hagyott a bíróság, gyerekét elmarta maga mellől ez idő alatt, gyermek nálunk akar élni, és úgy fogalmazok, hogy jó esély is van erre, hogy megítéljék.


tényleg szomorú, hogy idáig jut egy emberhogy nincs más éltető ereje, csak a bosszú, és a gonoszság, de nincs mit tenni, Ha feleséged pert akar,akkor te megfeszülhetsz akkor sem fogod tudni elkerülni.


Gyermekek vannak nálatok? mi az amiben nem akar megállapodni?

2012. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Kedves előző:Jééé, és ezt te tetted vele?Büszke lehetsz, de ez a még szomorúbb.
2012. febr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván oka van rá,visszaszívat.Edd meg amit főztél.
2012. febr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mint írtam ezt csak ő találta ki. Az elején bejött neki, és azóta lényegében folyamatosan színészkedik, de most már senki sem hisz neki, hiszen bizonyítékok sora van arra, hogy hazudik. Azt mondja, hogy minden nő ezt csinálja, nincs ebben semmi rossz. Viszont ő élvezi, hogy pereskedhet, még akkor is, ha sorra elveszti őket, mert akkor a vesztes per miatt is tudja magát sajnáltatni és azt hangoztatja, hogy én lefizettem az összes bírót. Én viszont baromira unom már és nem tudom, hogy mit tehetek azért, hogy hagyja már abba. Nem értem, hogy ha ő is el akar válni, akkor miért akar folyamatosan kapcsolatot keresni velem.
2012. febr. 13. 07:36
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es te nagyon szegény lelkivilágú ember lehetsz. Megint nem a sorok mögé nézel, ám legyen. Ha ezzel örömet okozok neked, akkor igen, aha én tettem vele. Én voltam olyan galád aki megőrítette szegénykét. Remélem most megnyugodtál.

(természetesen akit meg érdekel, legelsősorban a kérdezőt, annak pedig szívesen elmesélem a történetünket.)

2012. febr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1 vagyok. Nálunk sajnos ugyanez volt a helyzet. Nálunk már az összes fokot megjárta az anyuka, de mindenhonnan elutasítják. Nálunk is már amint megjelenik pl.gyámügyön már fogják a fejüket az ügyintézők, és hajtják el anyukát. Mi sem értjük egyébként, hogy miért nem tanul ezekből, és miért nem marad egy picit a háttérben, de valami miatt ezt nem tudja megtenni. Egyszerűen szerintem úgy van vele, hogy na hátha most, na hátha most hisznek nekem, na hátha most nekem adnak igazat stb. De sajnos nem. Szerintem ezekbe bele lehet őrülni. egyszerűen a kontrollt már elveszítette ami visszatarthatná őt bizonyos dolgoktól.


Kérdezem van gyermek nálatok?

2012. febr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!