Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hol vagy hogyan tudok külföldö...

Hol vagy hogyan tudok külföldön élő rokont megkeresni?

Figyelt kérdés
Apukámnak van egy testvére New Yersey ben, szeretném megtalálni de nemtudom hogyan kezdjem el...
2012. aug. 17. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Facebook első körben? Vagy iwiw? Ha ott nincs fent, akkor szerintem szinte kizárt, hogy megtaláld.
2012. aug. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit tudsz róla? Foglalkozás, név, rokonok?
2012. aug. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A baj h nemigazán tudok róla valami sokat és hát azt sem tudom hogy nézett ki,vagy pontos infókat...aztsem tudom él e még vagy hogy még new jersey ben van e, facebookon nem találtam.
2012. aug. 17. 14:44
 4/9 A kérdező kommentje:
A nevét és a rokonait akikkel jóban vagyunk ugye apu testvérei ők sem tudnak róla semmit, régen költözött ki. Nemtudom a foglalkozását, vagy h vannak e gyerekei
2012. aug. 17. 14:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi infód nincs róla, így nem fogod megtalálni.
2012. aug. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Adhatsz fel online valami apróhirdetés félét egy ottani napilapban. (SOkba kerülhet.) Ha szerencséd van, olvassa.


De ha van rá pénzed, vannak eltűnt személyek keresésével foglalkozó vállalkozások. (A Vöröskereszt is csinál ilyet.)

2012. aug. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ez jóötlet köszönöm
2012. aug. 17. 15:03
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarod megtalálni, hogy meghívd magatokhoz, vagy hogy ő meghívjon magához? Ha Kazincbarcikán élne Jersey helyett, akkor is meg akarnád találni?
2012. aug. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

szedj össze minél több infót róla, hátha sokadjára hallasz valami fontosat!

esetleg keress rá, New Jersey-ben van-e valamiféle magyar klub, és fordulj hozzájuk

2012. aug. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!