Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap megismerkedtem neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap megismerkedtem neten egy sráccal. Jóképű volt, és aranyos is. Arra jutottunk, hogy ha közelebb laknánk egymáshoz, összejönnénk. De sajnos messze lakunk egymástól. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat? Költözés koleszba?
2010. dec. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

:D

Tudod, 2011-et írunk lassan, vannak olyan csodálatos találmányok, mint busz, meg vonat. Ezeket összefoglaló néven tömegközlekedési eszközöknek nevezzük. A használatuk kiválóan alkalmas a nagy távolságok áthidalására.

2010. dec. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyik sem sajnos:(
2010. dec. 22. 11:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány km az a messze?
2010. dec. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
~400
2010. dec. 22. 11:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Pffff... Szerintem jobb ha nem vágtok bele, bár nem tudom mennyi idősek vagytok. Jobb még az elején átgondolni ezt az egészet, mint később nagyot koppanni.
2010. dec. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Egyik sem sajnos:("


Megjegyzem, ha még nem találkoztatok, akkor miről beszélünk? Az interneten keresztül senkibe sem lehet beleszeretni.

2010. dec. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tegnap megismerkedtem neten egy sráccal. Jóképű volt, és aranyos is.


Még 1 napja se ismered, nem is értem, hogy lehet ilyen kérdést feltenni, nevetséges:D

2010. dec. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:DD jól van nah :DD
2010. dec. 22. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!